תוכניות
פנינה בת צבי
אודי סגל וענת דוידוב
ינון מגל ובן כספית
אראל סג"ל
גיא פלג
איפה הכסף
בן כספית ואריה אלדד
ספורט
איריס קול
אודי סגל ואלי כהן
גדעון אוקו
ניסים משעל וטל שלו
סיון כהן
פרופ' רפי קרסו
מיכל דליות
ד"ר מאיה רוזמן
רבקה מיכאלי
רז שכניק
לעוד תוכניות
פודקאסטים
סנהדרינק
הצ'יפסר
היחידה
בכר וקלינבוים
מילים ולחן
הפסקת פרסומות
מי מנהל את המחלה שלי
נקודת מפנה
בן וינון, בקיצור
היינו שם
קרסו יוצא לאכול
עתיד מזהיר
לעוד פודקאסטים
שבת עברית
עכשיו בשידור
האזנה לשידור החי
מייעצים
תוכניות
פודקאסטים
מייעצים
שבת עברית
ארכיון
לוח שידורים
הורדת האפליקציה
על הרדיו
צרו קשר
תנאי שימוש באתר
דרושים
מדיניות פרטיות
דף הבית
| לוח שידורים
לוח שידורים
יום ראשון
6:00
פנינה בת צבי
7:00
אודי סגל וענת דוידוב
9:00
ינון מגל וברק סרי
11:00
אראל סג"ל וליאת רון
12:00
גיא פלג
14:00
מוזיקה עברית
16:00
איפה הכסף
עם ענת דוידוב
17:00
בן כספית ואריה אלדד
18:00
ספורט
עם רון קופמן, יוני הללי, אריה מליניאק, משה פרימו, צביקה שרף ואלי סהר
20:00
איריס קול
21:00
תחשבו טוב
עם יהודית גריסרו
22:00
הכול פתוח
עם אמנון רגב
23:00
סיכום היום ב-103fm
0:00
שידורים חוזרים
יום שני
6:00
פנינה בת צבי
7:00
אודי סגל וענת דוידוב
9:00
ינון מגל ובן כספית
11:00
אראל סג"ל ויריב אופנהיימר
12:00
סג"ל עצבני
14:00
מוזיקה עברית
16:00
איפה הכסף
עם ענת דוידוב
17:00
בן כספית ואריה אלדד
18:00
ספורט
עם רון קופמן, יוני הללי, אריה מליניאק, משה פרימו, צביקה שרף ואלי סהר
20:00
איריס קול
21:00
מוזיקה עברית
23:00
סיכום היום ב-103fm
0:00
שידורים חוזרים
יום שלישי
6:00
פנינה בת צבי
7:00
אודי סגל וענת דוידוב
9:00
ינון מגל ובן כספית
11:00
אראל סג"ל ודוד ורטהיים
12:00
גיא פלג
14:00
מוזיקה עברית
16:00
איפה הכסף
עם ענת דוידוב
17:00
בן כספית ואריה אלדד
18:00
ספורט
עם רון קופמן, יוני הללי, אריה מליניאק, משה פרימו, צביקה שרף ואלי סהר
20:00
איריס קול
21:00
ורדה רזיאל ז'קונט
22:00
מוזיקה עברית
23:00
סיכום היום ב-103fm
0:00
מוזיקה עברית
יום רביעי
6:00
פנינה בת צבי
7:00
אודי סגל וענת דוידוב
9:00
ינון מגל ובן כספית
11:00
אראל סג"ל ויוסי יהושוע
12:00
גיא פלג
14:00
מוזיקה עברית
16:00
איפה הכסף
עם ענת דוידוב
17:00
בן כספית ואריה אלדד
18:00
ספורט
עם רון קופמן, יוני הללי, אריה מליניאק, משה פרימו, צביקה שרף ואלי סהר
20:00
איריס קול
21:00
מרסל מוסרי
22:00
שידורים חוזרים
0:00
שידורים חוזרים
1:00
מוזיקה עברית
יום חמישי
6:00
פנינה בת צבי
7:00
ניסים משעל וטל שלו
9:00
ינון מגל וברק סרי
11:00
סיון כהן
12:00
גיא פלג
14:00
מוזיקה עברית
16:00
איפה הכסף
עם ליאת רון ואריה מליניאק
17:00
אופנהיימר ורוט־אבנרי
18:00
ספורט
עם רון קופמן, יוני הללי, אריה מליניאק, משה פרימו, צביקה שרף ואלי סהר
20:00
חדשות 13
21:00
איריס קול
22:00
שידורים חוזרים
0:00
שידורים חוזרים
1:00
מוזיקה עברית
יום שישי
6:00
למבוגרים בלבד
עם גדעון רייכר
7:00
אודי סגל ואלי כהן
8:00
רון קופמן ואריה אלדד
10:00
מיכל דליות
12:00
ד"ר מאיה רוזמן
13:00
פרופ' רפי קרסו
15:00
רבקה מיכאלי
16:00
שבת עברית
0:00
שבת עברית
יום שבת
6:00
שבת עברית
22:00
הרב אפרים בן צבי
0:00
שיחות לילה
עם אבי כץ
2:00
שידורים חוזרים