פורומים ארכיון שידורים לוח שידורים הפוך לעמוד הבית  
גיא זהר ראשי| התכנית האחרונה | צרו קשר | RSS | ארכיון התוכנית
 

חן טל, סרטוני סקס שלה הופצו ברשת: "כשדבר כזה נכפה עליך זה ממש לא נעים"

עו"ד עמית זילברג, ייצג צעירה שסרטונים שלה מקיימת יחסי מין הופצו ברשת, מדבר על התיקון לחוק למניעת הטרדות מיניות של ח"כ יפעת קריב, לפיו אדם שיפיץ סרטון בו מצולם אחר ללא ידיעתו וללא אישורו זה יחשב כהטרדה מינית. בהמשך מצטרפת לשיחה כוכבת הרשת חן טל, ומגיבה על העניין

07/01/2014   /  10481 

אפרת קורמן

מליאת הכנסת, אישרה אתמול (ב'), את התיקון לחוק למניעת הטרדות מיניות. הפצת סרטונים ללא ידיעתו של המצולם תיחשב כהטרדה מינית, עבירה שהעונש המקסימלי עליה הוא 5 שנות מאסר.

"אם אני בוחרת לשתף את כל העולם לאן אני יוצאת ועם מי, אז זו החלטה שלי, אבל הפעם הדבר נכפה עלי וזה ממש לא נעים", כך סיפרה חן טל, בלוגרית פרובוקטיבית, שסרטוני סקס שלה הופצו ברשת. "עד היום אני לא יודעת מי הפיץ את הסרטונים האלה", אמרה טל, שגילתה במקרה על הפצת: "חברים שלי שלחו לי אותם ושאלו אותי אם זו אני, ככה הבנתי שהעניין פורסם ויצא החוצה".

למרות האירוע המביך, ציינה טל כי היא התגברה על שקרה: "בשונה משאר הבחורות קיבלתי את זה ברוח אחרת. בימים הראשונים זה היה קשה מאוד, אבל בסופו של דבר הבנתי שאין מה לעשות כי זה כבר קרה. מאז, הפסקתי לעשות את הדברים האלה, למדתי את הלקח, הרמתי את הראש והחלטתי לא לתת לאנשים לדרוך עלי. עובדה שבסופו של דבר זה עבר".

עו"ד עמית זילברג:  חן טל עושה מזה קריירה

מנגד, עו"ד עמית זילברג, שמטפל במקרים שונים של הפרת פרטיות ודליפת פרטים שונים לרשת, טען כי קיים הבדל גדול בין המקרים בהם הוא מטפל, לבין פרשתה של טל: "חן טל הפכה היום לאושיה וירטואלית. היא נוהגת לצלם את עצמה בכל מיני פוזות ולהפיץ את זה הלאה. טל התראיינה ואמרה שאין לה בעיה עם זה! לדעתי היא עושה מזה קריירה. לעומת זאת, במקרה שלנו מדובר על שתי נשים שכל כוונתן היה לנהל קשר רומנטי! איפה המשטרה? איפה הפרקליטות?".

זילברג, שמייצג שתי צעירות שסרטונים מיניים שלהן הופצו ב'וואטסאפ' על ידי שרון דן, שהיה בקשר איתן וצילם את אחת מהן ללא ידיעתה, ציין כי "גם לפני שהתקבל התיקון לחוק יכולנו לתבוע בגין פגיעה בפרטיות אבל היה צריך לקבוע את זה בחוק כי רצו להפוך את העבירה הזאת לעבירה מינית".

זילברג הוסיף כי למרות פעילות החקיקה בנושא, איש אינו דואג לאכוף אותם: "אנחנו 'חוגגים' שנה מאז הופץ המקרה של מרשתי. הכנסת הצליחה לחוקק חוקים אך המשטרה עדיין לא עשתה דבר והפרקליטות עדיין לא הגישה כתב אישום!".

 תגיות:   אינטרנט    הטרדה מינית    סרטים    חן טל    סקס
הצד האפל של דרום הארץ - אלמוג בוקר: "אתה לא יכול לדעת...

ברהנו טגניה וגלעד שלמור  

הופצו צילומים אינטימיים של מנהל ביה"ס ומורה - "הגיע...

ניסים משעל ודרור רפאל  

 
:התוכנית הבאה
שירה עם נינט
ממשלת החלומות
טקסט פוליטי
העיקר הבריאות

  
 

שי ודרור
משעל על הבוקר
גבי גזית
זהבי עצבני
ספורט
ורדה רזיאל ז'קונט
בן כספית
החיים על פי שפטל
מרסל מוסרי

דידי הררי
איריס קול
עו"ד יורם שפטל
שלומית תמיר
איציק הליצן
פנינה בת צבי
דנה ספקטור ורן שריג
אהוד אברהמסון
עדנה לב

אלון גל
מיכל דליות
פרופ' רפי קרסו
ד"ר מאיה רוזמן
רבקה מיכאלי
רז שכניק
הרב אפרים בן צבי
שיחות לילה
ברהנו טגניה וגלעד שלמור

שי חי ומיקי לוין
ארכיון שידורים
פודקאסטים
רדיו שבת עברית
מצעד שבת עברית
מצעד שירי יהורם גאון
לוח שידורים
פספוסים
פורומים

שידור חי
פייסבוק
יוטיוב
אקטואליה
הומור וצחוק
תרבות ופנאי
צרו קשר
בלוג
מעריב

 
   
כל הזכויות שמורות לרדיו ללא הפסקה