פורומים ארכיון שידורים לוח שידורים הפוך לעמוד הבית  
גיא זהר ראשי| התכנית האחרונה | צרו קשר | RSS | ארכיון התוכנית
 

רני רהב על ההקלטה המאיימת שלו: "התכוונתי לכל מילה, שרון שפורר היא כתבת מסוכנת!"

היחצ"ן רני רהב מגיב על פוסט שהתפרסם בפייסבוק על ידי כתבת 'דה-מרקר' שרון שפורר, בה היא טענה שהוא איים עליה - אל תחמיצו את תגובתו לפרסום!

07/01/2014   /  13427 

 

אפרת קורמן

שרון שפורר, כתבת 'דה מרקר', פרסמה פוסט בדף הפייסבוק שלה בו טענה כי היחצן רני רהב איים עליה, בעקבות כתבתה על מעורבותו בפרשת מנכ"ל פסגות לשעבר, רועי ורמוס. כמו כן פרסמה שפורר הקלטה בה נשמע רהב מאיים עליה. רני רהב, הגיב על הפוסט, בתכניתו של גיא זהר: "אני לא נבהל ממנה ומהקלטת שפרסמה. שרון שפורר מטילה אימה על אנשים בישראל ויש לה שיטות השמורות למקומות אפלים". עוד הוסיף: " שרון היא כתבת מסוכנת שעשתה דברים מאוד קשים במסווה של עיתונאית".

רני רהב

רהב אינו מצטער על הדברים שאמר: "שרון שפורר חושבת שכולם מתפתים ממתיקות שפתיה ומחיוכה הכובש אבל אני ממש לא מתפתה. אם עיתונאי מהלך אימה כמו שהיא עשתה לי ועושה כל יום לאנשים אחרים, זכותי לומר לה את דעתי". לדבריו, שפורר כתבה עליו כתבת פרופיל אך לא ראיינה אותו: "היא כתבה מה שהיא רוצה ולא סיפרה לי שיש קלטת - זה סגנון של מאפיה, היא עובדת בשיטות בזויות".

רהב טען כי מעולם לא איים וכי זו צורת הדיבור שלו: "מה קרה? כבר אי אפשר להגיד את האמת על עיתונאי בישראל? פרשת רועי ורמוס, מנכ"ל פסגות לשעבר, שיצא נגד הטייקונים ובסופו של דבר נפתחה נגדו חקירה זו בדיוק הדוגמא לכך ששפורר כותבת את ה'אמת' שלה, כלומר איך שהיא רואה אותה. אני לא מעורב בפרשה הזו, רועי ורמוס עבר תופת וגיהינום ולמזלו הרב יצא צדיק ונקי לגמרי. היא ניסתה להוכיח את מעורבותי בפרשה על ידי כך שהביאה ציטוט של מישהי בעילום שם".

רני רהב בסך הכול עושה את העבודה שלו: "אני רק דואג ללקוחות שלי. שפורר מרעילה את כל הבארות עליהם היא כותבת, העבודה שלה זה לפרסם והעבודה שלי זה להגיד את דעתי, זה לא נשמע טוב? אין מה לעשות". לסיום הוסיף רהב כי זכותה של שרון שפורר לשאול כל שאלה אבל היא צריכה לדעת גם לקבל את התשובה: "קל מאוד לנסות להראות שאני מאיים עליה. אני 30 שנה במקצוע ואין עיתונאי בישראל שיכול להגיד שאני לא פועל ביושרה ובשקיפות. אף אחד לא פוחד מרני רהב. אני אומר את האמת שלי ולא מפחד מביקורת אבל מצפה שמי שמבקר יגיד גם את הדברים החיוביים".

 תגיות:   פייסבוק    פרסום    איומים    יחסי ציבור    רני רהב
'כשאבא ואימא בני דודים' - "אם אני עושה עדכון גרסא...

גולדשטיין וגוטליב  

העלתה פוסט שתומך בבנה הסובל מתסמונת נדירה: "אני בהלם...

ניסים משעל ודרור רפאל  

 
:התוכנית הבאה
שירה עם נינט
ממשלת החלומות
טקסט פוליטי
העיקר הבריאות

  
 

שי ודרור
משעל על הבוקר
גבי גזית
זהבי עצבני
ספורט
ורדה רזיאל ז'קונט
בן כספית
החיים על פי שפטל
מרסל מוסרי

דידי הררי
איריס קול
עו"ד יורם שפטל
שלומית תמיר
איציק הליצן
פנינה בת צבי
דנה ספקטור ורן שריג
אהוד אברהמסון
עדנה לב

אלון גל
מיכל דליות
פרופ' רפי קרסו
ד"ר מאיה רוזמן
רבקה מיכאלי
רז שכניק
הרב אפרים בן צבי
שיחות לילה
ברהנו טגניה וגלעד שלמור

שי חי ומיקי לוין
ארכיון שידורים
פודקאסטים
רדיו שבת עברית
מצעד שבת עברית
מצעד שירי יהורם גאון
לוח שידורים
פספוסים
פורומים

שידור חי
פייסבוק
יוטיוב
אקטואליה
הומור וצחוק
תרבות ופנאי
צרו קשר
בלוג
מעריב

 
   
כל הזכויות שמורות לרדיו ללא הפסקה