רדיו ללא הפסקה
רדיו ללא הפסקה
האזנה לשידור החי
עכשיו בשידור
איריס קול

קרן פלס חושפת את הקשר המשפחתי לאסף אמדורסקי

facebook gplus twitter whatsupp קוד הטמע באתר אחר
10818

מדוע הרוקר מתכחש?


הזמרת והיוצרת קרן פלס בראיון על "הכוכב הבא לאירוויזיון": "אסף אמדורסקי ואני קרובי משפחה, אבל הוא מכחיש. סטטיק הוא תופעה. אנחנו שונים מאוד מ'דה ווייס'. לא צפיתי בהם. אני יודעת שמירי טובה. כבר חצי שנה לא ראיתי טלוויזיה, אני כותבת קברט רוק על עצמי. לנועם כבר אין כוח אלי"

קרן פלס מופיעה בימים אלה על מסך ערוץ 2 בתוכנית הריאליטי המוזיקלית "הכוכב הבא לאירוויזיון", כשלצידה מככבים בפאנל השופטים הצמד סטטיק ובן-אל תבורי. בראיון לאיריס קול ב-103FM סיפרה פלס: "לא ידעתי דבר על בן-אל תבורי וסטטיק. הכרתי את הלהיט שלהם וידעתי שהבן שלי אוהב אותם, אבל לא ידעתי עליהם כלום. הם חבר'ה חדשים. לא ידעתי מה היכולת שלהם לדבר, להתבטא, לייצר דעה ולנמק אותה. לא הייתי מאלה שהתנגדו, אבל לא ידעתי מה הם יגידו ומה הם יביאו איתם. סטטיק הוא תופעה. בן אדם מבריק, אינטליגנט, שנון. אתה לא רוצה להיכנס לפה שלו. הוא בן אדם מוכשר שכתב את כל השירים האלה. ילד חצוף. לדעתי הוא יעשה קריירה יפה, ארוכה ומרתקת".

על השופט אסף אמדורסקי הפתיעה וסיפרה: "אנחנו קרובי משפחה. אבא שלו, בני ז"ל וסבא שלי הם אחים. הכי מגניב זה שאסף מכחיש. כי הוא מתפדח. רציתי שהוא יפיק לי אלבום, כמה פעמים, ומהפחד לא התקשרתי אליו. כי הוא אסף אמדורסקי. בעונה הזאת של התוכנית הכל נהיה הרבה פחות הרה גורל. הרבה יותר לייט. אנחנו באופן עקרוני לא בונים קריירה לאף אחד. אנחנו מחפשים נציג לאירוויזיון, אז הכל נהיה מאוד פשוט. אנחנו צריכים לחפש מי ייצג את ישראל באירוויזיון. אני לא לוקחת על עצמי אחריות של קריירה שלמה. לא לרסק מישהו ולא לגלות. לא. אנחנו מחפשים את מי לשלוח לאירופה. אותי זה הכניס לפוקוס השנה ונהיה לי הרבה יותר קל".

במקבל ל"כוכב הבא" משודרת על מסך ערוץ 2 גם תוכנית הריאליטי המוזיקלית "דה ווייס". "לא ראיתי", אמרה פלס. "לא ישבתי מול טלוויזיה אולי חצי שנה. אני כולי בטירוף של עבודה. אני יודעת שמירי (מסיקה) מדהימה. אני מכירה אותה. אין לי ספק. אני פשוט לא רואה טלוויזיה. אין בינינו תחרות. זו לא אותה תוכנית. הם בונים תוכנית מסוג אחר לגמרי. יש להם זמן. הם יושבים ומסתובבים עם הכיסא, וחוזרים ומסתובבים, ומנטורים ובוא נבחר שיר ונעבוד עליו. אצלנו זה מהיר. מסתכלים על הבן אדם, אני שולחת אותך לייצג אותי או לא. זה כל כך קצר ומפוקס. אני לא מתכוונת לייצר עכשיו איזו טלוויזיה דרמטית, לבנות מישהו שיבכה ויקום וייפול ולעבוד איתו ולהחזיר אותו בגלגלי הצלה. אצלנו זה פשוט. אני מאוד רוצה לזכות באירוויזיון ואני מקווה שנצליח".

"אני עצמי לא רוצה ללכת לאירוויזיון,, הדגישה פלס. "זה הדבר שהכי לא מתאים לאישיות שלי בעולם. אני לא יודעת לעמוד באודישנים ולעבור אותם. אני נלחצת. וכשאני צופה באירוויזיון בבית אני בלחץ בשביל המתמודדים. אני לא נושמת. זה לא טוב לי. חובי סטאר היה מעולה שם. היה טוב. שניהם הפתיעו אותי. גם נדב גדג'. אני לא יודעת איך הם עושים את זה. אני במקומם הייתי מתעלפת, ואני אדם עם קריירה. זה כמו אולימפיאדה. אמא של נועם בן זוגי הייתה שחיינית אולימפית שהשתתפה בשתי אולימפיאדות, כולל מינכן. צריך להביא ברגע אחד את כל מה שעבדת עליו 6 שנים. או באירוויזיון להביא את כל החלומות שלך ברגע. אני לא מאמינה בזה. זה נשמע לי לא שפוי. החיים הרבה יותר גמישים מזה".

על עצמה הוסיפה הזמרת-יוצרת: "אני באווירה של דב. אני מזדקנת. אני מתקררת. מושלם בחורף. לא זזתי מהאולפן כבר חצי שנה. אני כותבת קברט רוק. ליהקתי את עצמי, אני כותבת לעצמי. זה משהו שהולך לקרות ממש בקרוב. בבית אף אחד כבר אין לו כוח אלי. לנועם אין כו. הוא מיצה את העניין של שיחות".

02/01/2017

קרן פלס