רדיו ללא הפסקה
רדיו ללא הפסקה
האזנה לשידור החי
עכשיו בשידור
גבי גזית

"מנדלבליט מוכיח כל יום שהכל אפשרי ואין גבולות"

facebook gplus twitter whatsupp קוד הטמע באתר אחר
779

היועמ"ש מצליח להפתיע גם את גבי גזית


גבי גזית: "מי אמר שהיועץ המשפטי לא יוכל להיטיב עם ראש הממשלה בגלל הקשרים ביניהם?  חבריו של הקיסר נתניהו כבר מחכים עם הסכין בפינה"

יש מי שכבר חושב שנתניהו כבר יושב וסוגר איזשהו דיל עם מי שצריך לסגור, כדי לגמור את התבזות הזאת, שזורחת עליו כל בוקר מחדש, עליו ועל גברתו. דיל שלא ישלח אותו לכלא, כי באמת איכשהו אני יכול לראות את קצב ואולמרט מדשדשים בבוץ בחצר הכלא, אבל משהו בראש לא מסתדר, גם לכם, התמונה הזאת, נסו לדמיין. בוקר סגרירי, פברואר 2018, שערי הכלא נפתחים והקיסר כחול השיער נכנס לכלא בחליפה. מקבל שמיכה, לבנים, צלחת וסבון ונשכב על המיטה הקטנה והצרה?

ומי אמר שהיועץ המשפטי לא יוכל להיטיב עם ראש הממשלה בגלל הקשרים ביניהם? מי אמר שלא יעז? אז אמרתם. מנדלבליט מוכיח כל יום שהכל אפשרי ואין גבולות. הוא גם לא מורה לפרסם את הקלטת וגם מונע מהמשטרה לחקור את בני הזוג נתניהו במקביל. חוקרי המשטרה ביקשו לגבות את העדויות, כדי למנוע תיאום גרסאות, אבל קיבלו הנחייה להפריד את העדויות, קודם הקיסר ואחרי זה הקיסרית, או ההפך. כי מה? כי אולי זה לא נאה ומעליב ששני בני הזוג המלכותי יבלו יחד, בחדרים נפרדים, בחקירה? ואולי לא ידענו, אבל בעורקי ביבי זורם דם כחול, חוץ מהשפנייה שזורמת בהם?

נשות ארצות הברית יוצאות למצעד מחאה לקראת הכתרת טראמפ. נשות אמריקה אומרות: נכון, השרץ השוביניסטי גס הרוח הזה נבחר על ידי הדומים לו, הגברים הפרימיטיביים של אמריקה. זאת הבחירה, אי אפשר לשנות, אבל בואו נראה לו. שייכנס לבית הלבן זה שאמר בלי להתבלבל את המשפט ההוא, 'כשאתה כוכב, אתה יכול לעשות לנשים הכל, תפוס אותן באיבר המין שלהן' ועוד כמה דברים. איש כזה לא ראוי להיות נשיא ארצות הברית, מה לעשות. כמו שדרעי לא ראוי להיות שר. כמו שהנגבי לא ראוי להיות שר. נשות אמריקה יוצאות למאבק.

ואצלנו שום דבר. לא נראה למשל שיירת משפטנים נוסעת לירושלים במכוניות מהודרות ואומרת, לא רוצים ראש ממשלה כזה, נכלולי, הדוניסט, מין יוליוס קיסר כזה, שעוד רגע יפזר את פסליו בכיכרות העיר. אפילו יוליוס קיסר נתקל בהתנגדות עזה של הסנטורים הרומיים שרצה שיכתירו אותו למלך רומי ונעצר בסכינים. אני  ממש לא מציע שום סכינים, אבל ביבי לא צריך שימליכו אותו, הוא כבר מזמן מלך. אבל חבריו כבר מתחילים להראות כמו חבורת ברוטוס שמחכים עם הפגיון בפינה.

שוב חברת "כלל ביטוח" מתעמרת בקשיש, אבל 67 חברי כנסת במקום להתאבד על זכותם של קשישים סיעודיים ליחס סביר מצד אילי ההון של חברות הביטוח, במקום להגיב על העוול הנורא ולעזור, הם עומדים עכשיו מאחורי הצעת חוק ערמומית ונכלולית ו מתגייסים לטובת הטייקונים. ההצעה לכאורה נועדה להקל בתביעות ביטוח, אבל בפועל היא שוללת מהחולים הסיעודיים את הזכות לפתוח תיק סיעודי בהליך של סדר דין מקוצר. וזה חשוב כי אנשים בני 90 אין להם זמן להגיש תביעה בסדר דין רגיל, שלוקחת שנים. סדר הדין המקוצר נועד לעזור להם לקבל את הקבה עוד בחייהם. אבל הצעת החוק הזו נותנת כלים נוספים בידי "כלל ביטוח" והדומות לה להמשיך ולהתעלל בכל קשיש שמגיע למצב סיעודי. כל אחד מכם מכיר סיפור כזה. תהיו בטוחים שכאשר חברי הכנסת יגיעו לגיל הסיעוד, לא יוכלו כבר להשתין לבד ויצטרכו חיתול, הם יזכו ליחס מכובד ב"כלל ביטוח" ובחברות האחרות, כי הם עזרו להם לרמוס את הקשישים שאינם חברי כנסת. ובינתיים גם הח"כים וגם מנהלי החברות, לא צריכים חיתול, כי הם משתינים עליכם בקשת כל יום.

16/01/2017