רדיו ללא הפסקה
רדיו ללא הפסקה
האזנה לשידור החי
עכשיו בשידור
גבי גזית

"קודם רוקדים על הדם ואז מחזיקים גופה כבת ערובה"

facebook gplus twitter whatsupp קוד הטמע באתר אחר
1613

גבי בעקבות האירועים באום אל-חיראן


גבי גזית פתח את תוכניתו בקריאה לציבור: טראמפ לא יהיה פרזיט ופושט יד כמו ביבי, הוא ישלם על הסיגרים שלו. צאו לרחובות ותביעו את שאט הנפש שלכם גם מהטראמפ שלנו

אל תדאגו, לא באתי לפרשן לכם את בחירת טראמפ. כאילו הפרשנים יודעים משהו שאתם לא. אבל דבר אחד לא זקוק לפרשן. לאמריקה יש היום נשיא שכאשר יבוא לו סיגר, הוא יכניס את היד לכיס ויקנה לעצמו. כשמילנה תרצה בנדנה היא לא תתקשר למיליארדר ישראלי או אמריקני שיקנה לה בנדנה מזהב. וכשבני הזוג ירצו שמפניה הם לא יפשטו יד כמו הומלסים ויחפשו איזה מיליונר שיזמין אותם. יכול להיות שטראמפ הוא קצת יותר עשיר וקצת יותר נלעג וקצת מפחיד, אבל הוא לא יהיה פרזיט כמו זה שלנו. לא, הוא לא יהיה.

הציבור  בישראל שרואה בשידור חי את תנועות ההמונים שמתכנסות ביום ההשבעה ואומרות לאמריקה ולעולם - אנחנו לא רוצים את האיש הזה, הוא לא מתאים מכל בחינה להיות הנשיא שלנו, למרות שנבחר כחוק. מיליוני אנשים בארה"ב לקחו אתמול גלולה נגד הקאה כשראו את משפחת טראמפ לוקחת להם את אמריקה. לא שמשפחת קלינטון היא מל"ו הצדיקים, אבל לפעמים מגיעים לעמדת הרע במיעוטו. ואצלנו הציבור העייף, השחוק, המותש, המיואש, כל מה שנשאר לו לומר בקרנות הרחוב, במוניות ובבתי הקפה, את המנטרה החדשה, 'על סיגרים לא מדיחים ראש ממשלה'. ככה כולם אומרים את אותה שטות. ועל הפגנות ממש אין מה לדבר נכון ? קחו דוגמא מהנשים של אמריקה, מהשחורים של הדרום החקלאי, ממפעלי התעשייה של המיד-ווסט. צאו לרחובות ותביעו את שאט הנפש שלכם גם מהטראמפ שלנו.

סוחרי הגופות זו היהדות במיטבה. עד עכשיו לא קיבלה משפחת אלקיען את גופת ההרוג מהאירוע בכפר הבדואי בנגב, כי המשטרה מתנה את מסירת הגופה למשפחה - וזה נשמע נורא להגיד את זה - בזה שההלוויה תיערך לא ביישובו של ההרוג, אלא ביישוב חורה, עם מספר משתתפים מוגבל ובלילה. אז קודם רוקדים על הדם, בניצוחו של ארדן ומשטרת ישראל, שהרבה לפני שהיה ברור מה בדיוק קרה שם, הם כבר אמרו שהוא מחבל, את הפארסה הזו עברנו כבר ביום חמישי. ואחר כך מחזיקים גופה כבת ערובה, כמו איזה סוחרי דם דרום אמריקאים שמבקשים כופר על המת. אין בושה, אין בושה, כי לא היתה בושה וגם לא תהיה בושה. בעיקר שמדובר בהלוויות של לא יהודים. ואחרי זה עוד יש לכם ביקורת על טראמפ? יופי.

בשפת הקולנוע הוא ה"טרמינייטור", המחסל. מכירים את גיבורי הסרטים האלה, שאין להם אמון במערכת המשפט והאכיפה והם יוצאים לרחובות לחסל את הפושעים עוד לפני פסק הדין או המעצר? וכך, הטרמינייטור של מגדלי תל אביב מחסל ביום שישי שני פושעים, עבריינים עם קבלות ופוטר אותנו מעונשם . נכון, אסור לקחת את החוק לידיים וצריך כאילו להשאיר למשטרה לחקור, אבל זו הרי המשטרה שבגלל מחדליה קרה האירוע הזה. המסקנה הסופית היא שאם בחרת בחיי פשע קח בחשבון שפתיל חייך קצר ולא תמות בשיבה טובה. ולנו יש עכשיו פחות שני עבריינים במדינה. אולי זה לא יפה לומר, אבל אני ממש מקווה שהטרמינייטור הזה לא ייתפס לפני שימשיך לנקות את הרחובות.

22/01/2017