מועדון ארוחת הבוקר
עם שי גולדשטיין, אורי גוטליב, לאה לב ודרור רפאל כל יום ב-07:00
facebook gplus twitter whatsupp קוד הטמע באתר אחר
447

"שרה נתניהו מגיעה לבית הספר פעם בשבוע"

שיחה מפתיעה למזכירה בבית הספר שבו עובדת שרה נתניהו


מגישי תוכנית הבוקר התקשרו לבית הספר בירושלים בו עובדת אשת ראש הממשלה כפסיכולוגית ילדים, ושמעו מהמזכירה: "היא לא נמצאת, אולי בשני הבא היא תגיע"

עורכי דינה של אשת ראש הממשלה שרה נתניהו, ונציגיו של ראש הממשלה בתקשורת, חוזרים וטוענים שהגברת נתניהו עובדת כפסיכולוגית ילדים בשירות הציבורי בירושלים. מגישי תוכנית הבוקר, שי גולדשטיין, אורי גוטליב ולאה לב, התקשרו הבוקר לבית הספר בו עובדת שרה נתניהו ושאלו האם היא נמצאת. "לא היא לא נמצאת", ענתה המזכירה, "אולי בשני הבא היא תגיע".

גולדשטיין שאל כל כמה זמן נתניהו מגיעה לבית הספר, והתשובה הייתה: "פעם בשבוע". "לכמה זמן? כמה שעות?", שאל, והמזכירה השיבה: "אני לא יודעת להגיד לך בדיוק", וניתקה את השיחה.

בהמשך התקשרו המגישים לזמרת סלעית פרידמן, שכתבה ושרה את השיר "ארבע עונות יש בשנה", אותו ביצעה בטלוויזיה המורה הערבית לעברית, ג'יהאן ג'אבר מטייבה, ששירה "גשם גשם מיטפטף" הפך ללהיט מדינה ויראלי תוך ימים ספורים. "בטלוויזיה היו בטוחים השיר 'ארבע עונות השנה' הוא שיר שלה", אמרה פרידמן, "רק אחרי זה עודד בן-עמי החמוד הזה התקשר אלי להתנצל.

"רציתי להשיג את המורה הזו כדי להגיד לה שהיא נפלאה בעיני, ששיטת הלימוד שלה מקסימה, שהיא עשתה המון המון טוב ושתתעלם מכל הצחוקים שעושים עליה", הוסיפה סלעית פרידמן. "לדעתי היא נפגעה, אבל אולי מורות וגננות ישנו בזכותה את שיטת הלימוד שלהן וזה דבר גדול. ובנוסף אני רוצה להיפגש איתה ולשיר יחד איתה לילדים בבית הספר. אני רוצה שהיא תתרגם את השיר שלי לערבית ואלמד יהודים את השיר בערבית. השמיים הם הגבול. בואו נקרב במקום להפריד".

28/02/2017