רדיו ללא הפסקה
רדיו ללא הפסקה
האזנה לשידור החי
עכשיו בשידור
מועדון ארוחת הבוקר

שיחה מפתיעה לאשתו של מני נפתלי

facebook gplus twitter whatsupp קוד הטמע באתר אחר
11579

"אנחנו לא מדברים על העבודה בבית"


מגישי תוכנית הבוקר התקשרו לסימונה נפתלי, שאמרה: שרה לא זרקה עליו שקית חלב, הוא ישן בבית במיטה. אב הבית שלי זה אב הבית שלי, אב הבית שם, זה אב הבית שם. אתם יודעים ממה מת החתול? מהסקרנות

אשת ראש הממשלה שרה נתניהו ביקשה מבית הדין הארצי לעבודה לערער על פסק הדין שהורה למדינה לשלם פיצויים למני נפתלי, אב-הבית לשעבר במעון ראש הממשלה בירושלים, שזכה בתביעה שהגיש על תנאי העסקה פוגעניים. נפתלי עצמו סיפר אתמול (שני) שהיה מוזג לגברת נתניהו שלושה בקבוקי שמפניה ביום, מהצהרים ועד הלילה, בעוד היא טוענת שגופה לא יכול לצרוך כמות כזו של שמפניה.

הבוקר התקשרו אל נפתלי מגישי תוכנית הבוקר, שי גולדשטיין, אורי גוטליב ולאה לב, אלא שלשיחה ענתה אשתו, סימונה, שדיווחה: ""מני יצא לריצה, לרוץ, להזיז את הרגליים, להמריץ את הדם". "שירוץ מהר למה נראה לי שרודפים אחריו", אמר גולדשטיין, והאישה הסכימה: "למה כבר כל החיים רודפים אחריו. מה קורה איתו? חי, נושם, בועט".

המגישים שאלו האם נפתלי סיפר לאשתו על כך ששרה נתניהו הייתה שותה שמפניה, ואשתו השיבה: "האמת היא, שאם אני אגיד, ואני אגיד רק את האמת, שאנחנו מנסים לא לדבר על דברים של עבודה בבית. בית זה בית, ועבודה וזה עבודה". המגישים שאלו שוב, וסימונה ענתה: "זה מה שאני אומרת. אתם לא תקבלו ממני תשובה אחרת". לב שאלה האם לא הייתה סקרנית לגבי המתרחש בבית ראש הממשלה, ונענתה: "סקרנית על מה? אתם יודעים ממה מת החתול? מהסקרנות".

גוטליב שאל האם נפתלי היה חוזר עצבני הביתה אחרי שנתניהו זרקה עליו שקית חלב ודברים נוספים. סימונה השיבה: "אה, לא, זה לא. הוא ישן במיטה. הוא ישן בבית בלילה. היא לא זרקה, מה פתאום. אני לא יודעת מה קורה בבית שם. זה לא מעניין אותי". "הוא חזר נסער, כועס, עצוב?", שאל גוטליב. "הוא לא חזר נסער", ענתה סימונה, "הוא לא חזר כועס. האמת שאם אתה תכיר אותו, אתה תראה שגם אם הוא כועס הוא בא מחייך, מחבק ומנשק. מה נראה לך? הוא מבדיל בין העבודה לבין הבית והילדים".

"זה גם הבית שלך, זה גם משהו אחר", אמר גוטליב. סימונה ענתה: "כפרה עליך, אב הבית שלי זה אב הבית שלי, אב הבית שמה זה אב הבית שמה". "איך הוא בבית?", שאל גולדשטיין. נפתלי ענתה: "איך הוא בבית? מאיזה כיוון אתה רוצה שאספר לך? מבחינה כספית, מבחינת תפקוד הבית איך הוא שם ברגים וכן הלאה?".

01/03/2017