רדיו ללא הפסקה
רדיו ללא הפסקה
האזנה לשידור החי
עכשיו בשידור
מועדון ארוחת הבוקר

שיחה מפתיעה לאורי אריאל

facebook gplus twitter whatsupp קוד הטמע באתר אחר
640

"תגידי לו שיענה לטלפון כי אנחנו חייבים את תגובתו המהירה!"


מגישי תוכנית הבוקר התקשרו ללשכת שר החקלאות, המגן על ח"כ סמוטריץ', בעקבות פרסום שביתו יושב על קרקע פלסטינית פרטית: "אנחנו מוציאים ידיעה מאוד מאוד חמורה בלי שהוא יגיב/ החדשות של תשע כבר על האש, אין לנו זמן לחכות"

אתמול פורסם כי ייתכן שביתו של חבר הכנסת בצלאל סמוטריץ' ביישוב קדומים נבנה על קרקע פלסטינית פרטית. שר החקלאות אורי אריאל פרסם הודעת תמיכה בח"כ ממפלגתו, "הבית היהודי" וטען שמדובר בהכפשות של השמאל. הבוקר התקשרו ללשכת השר מגישי תוכנית הבוקר, שי גולדשטיין, אורי גוטליב, לאה לב ודוד ליפשיץ, וביקשו לשוחח אתו בעניין.

מזכירתו של השר אריאל טענה שהוא נמצא בישיבה וגולדשטיין, שהציג את עצמו כ"אנקור-מן" (קריין) טען שזה דחוף מאוד. הדיחה עברה למור, רכזת הלשכה של השר, שניסתה להפנות את המגישים לדובר יוני, אך הם התעקשו לשוחח עם השר ונענו שהוא כרגע בפגישה.

"אז זהו, שאני רוצה לדבר איתו", אמר גולדשטיין, "אני מבין שהוא בפגישה, כולם בפגישות, אז מה? אז אי אפשר לדבר עם אנשים כי הם בפגישה?". "לא, כי הם בפגישה", השיבה רכזת הלשכה, "אתה רוצה שאחר כך ננסה לקשר? זה אפשרי". "לא, אחר כך זה בלתי אפשרי, אני כרגע בשידור און-אייר לייב", השיב גולדשטיין.

הרכזת התעניינה באיזה נושא מדובר. "בנושא סמוטריץ'", הבהיר גולדשטיין, "הוא מגן על סמוטריץ' ואני חייב לקבל את התגובה שלו לעניין הזה. חבל שאנחנו נוציא ידיעה בלי שהוא יגיב". הרכזת השיבה: "אני אגיד למנהלת הלשכה שבאמצע פגישה שהתקשרתם, ונראה מה אפשר לעשות".

גולדשטיין ביקש: "תגידי לו בבקשה בזה הרגע שיענה לטלפון כי אנחנו מוציאים הודעה מאוד מאוד חמורה בעניינו, ואנחנו חייבים את תגובתו, אחרת ההודעה תצא בלי התגובה שלו". והרכזת הגיבה: "אני אעדכן, אני אגיד". המגישים הבטיחו להמתין על הקו, ונענו: "אין לכם מה לחכות, אני אעדכן את יפעת".

"לא, אבל אני מוציא את הידיעה עכשיו, עכשיו הידיעה יוצאת", התעקש גולדשטיין, "החדשות של תשע כבר על האש. אני, יש לי זמן לחכות?". "אוקיי, תמתין", השיבה הרכזת, והעבירה את השיחה הלאה.

02/03/2017