רדיו ללא הפסקה
רדיו ללא הפסקה
האזנה לשידור החי
עכשיו בשידור
מועדון ארוחת הבוקר

שיחה מפתיעה לרופאו האישי של ראש הממשלה

facebook gplus twitter whatsupp קוד הטמע באתר אחר
14620

בעיה במערות האף כקו הגנה? "זה לא אליבי, זאת האמת"


מגישי תוכנית הבוקר התקשרו לד"ר צבי ברקוביץ', רופאו האישי של ראש הממשלה נתניהו, הטוען שלא עישן את הסיגרים שקיבל ממילצ'ן בגלל בעיה באף. ברקוביץ' על נתניהו: "יש לו בעיה רפואית באף שקשורה ללעשן. הוא הפסיק לעשן, הוא לא מעשן הרבה זמן"

ראש הממשלה נתניהו טען אתמול (שלישי) בחקירתו שלא עישן את מרבית הסיגרים שקיבל לכאורה מהמיליארדר ארנון מילצ'ן, בטענה רפואית שקיימת אצלו בעיה באף, המקשה עליו בעישון במשך כמה תקופות בשנה. בכך ניסה נתניהו לקעקע את טענות חוקרי המשטרה על היקף השימוש שלו בסיגרים שלכאורה קיבל במתנה ממילצ'ן במשך שנים, מה שכמובן מחזק את טיעוני ההגנה שלו בתיק 1000, תיק המתנות.

מגישי תוכנית הבוקר, שי גולדשטיין, אורי גוטליב ולאה לב, התקשרו הבוקר לדוקטור צבי ברקוביץ', הרופא האישי של ראש הממשלה נתניהו, כדי לברר עמו את הסוגיה. "זה לא אליבי, זו האמת", אמר להם ד"ר ברקוביץ'. "הוא לא מעשן כבר הרבה זמן סיגרים. גם בעבר הוא לא עישן הרבה. הסיבה שלו זה האף. זה עניין אישי של ראש הממשלה".

גוטליב אמר שסיגרים מעשנים מהפה, והד"ר השיב: "אבל אתה צריך גם להשתמש באף אם אתה מעשן, כן. אבל זה מצב רפואי, זה בן אדם פרטי. אני צריך את האישור שלו לדבר. בדיוק כמוך, אתה לא תיתן לי לדבר על מצב הבריאות שלך אם אין לי את האישור שלך. על האף שלך וגם על האוזן שלך וגם על השיניים".

גולדשטיין שאל האם קיים מצב בו אדם אינו יכול לעשן סיגרים כי יש לו משהו סתום באף. "אני אומר לכם, הוא לא מעשן הרבה זמן, ויש לו איזו בעיה רפואית באף שקשורה בעישון, זה נכון", ענה ברקוביץ', "אני מתנצל, יותר מזה אני לא יכול לדבר".

"אז מה ביבי עשה עם הסיגרים אם הוא לא עישן אותם?", תהה גולדשטיין, וגוטליב הוסיף: "למה הוא צריך כל כך הרבה?". "תשאלו אותו", השיב הרופא. "הבן אדם לא עישן הרבה זמן, והרבה פעמים הוא לא עישן בגלל הבעיה שלו. הוא הפסיק לעשן". "היו תקופות שהוא כן עישן?", שאל גולדשטיין. "תקופות", השיב ברקוביץ'.

גוטליב התעניין האם נתניהו העביר לרופאו את הסיגרים שלו עישן, וברקוביץ' ענה: "בחייך, איזה שאלות. אתה נכנס עכשיו לחיים הפרטיים שלי".

גולדשטיין שאל על השמפניות של שרה נתניהו וד"ר ברקוביץ' ענה בזעם: "עזוב אותי מהשטויות שלכם. אני בן אדם פרטי. אל תיכנס בחיים שלי. אני לא אוהב להופיע בתקשורת. עזוב אותי עם השאלות שלך על שמפניה ולא יודע מה עוד".

08/03/2017