רדיו ללא הפסקה
רדיו ללא הפסקה
האזנה לשידור החי
עכשיו בשידור
מועדון ארוחת הבוקר
עם שי גולדשטיין ולאה לב

שיחת טלפון מפתיעה

facebook gplus twitter whatsupp קוד הטמע באתר אחר
691

אורנה למעצב התחפושות בארי אבידן: "יש תחפושת של אמא של אלאור אזריה?"


מגישי תוכנית הבוקר התקשרו למעצב התחפושות בארי אבידן, המתמחה בתחפושות של משחקי מילים כמו 'כל העולם ואשתו', 'האח הגדול' ו'ריבונו של עולם'

לרגל חג הפורים התקשרו מגישי תוכנית הבוקר, שי גולדשטיין, אורי גוטליב ולאה לב, יחד עם המגישה האורחת אורנה בנאי, למעצב התחפושות בארי אבידן, וביקשו תחפושות של הרגע האחרון לפורים. המעצב הזמין אותם להיכנס לאתר האינטרנט שלו, אך הם התעקשו לקבל ייעוץ טלפוני. "אני רוצה משהו סקסי", ביקשה לב.

בנאי התעניינה אם יש תחפושת של אמא של אלאור אזריה. "וואלה רעיון מקורי", ענה המעצב, "אבל אני עסוק בהזמנות כל כך גדולות. יש לי כרגע תחפושת מיוחדת, שכל מי שמתקשר מבקש אותה. קוראים לה 'כל העולם ואשתו'. זה משהו שצריך לראות. כדור הארץ יושב על הגוף בתור חולצה מנופחת, שמגיעה עד הברכיים, ומהצד מחוברת אליו בובה שהוא כאילו מחזיק, זאת אשתו". בנאי טענה שזה נורא מיני. לב אמרה שהתחפושת שוביניסטית והמעצב תהה "מה מיני בזה?"

גוטליב ביקש תחפושת סקסית, ונענה: "יש לי פרח מטריף. הלבוש של הפרח הוא במעין 'פרנזים' כאלה, כמו רקדנית בטן, ועלי הכותרת הם איפה שצריך להיות". גולדשטיין שאל למה היה מחפש אותו והמעצב אמר: "האח הגדול, אבל אני לא מוכר רעיונות בטלפון. תחשוב על האח, לא כאח, לא כאח שלי", והמגישים הבינו שמדובר באח לחימום.

בנאי התעניינה בתחפושת של אלוהים. "מדובר בריבונו של עולם", השיב המעצב, "תחשבי על משחקי מילים שצריך לדעת איך להלביש אותם. יש לי תחפושת אדירה שלה חמסה, אתם רוצים חמסה?", שאל, ונקרע מצחוק כשגוטליב פירק את המילה ל'חם' ו'סע'. "אהבתי שאתה מתחיל לדבר בשפה שלי". לסיום הצחיקה אותו בנאי עם משחק המילים בין 'אלוקים' ו'הלו קיטי'.

12/03/2017