רדיו ללא הפסקה
רדיו ללא הפסקה
האזנה לשידור החי
עכשיו בשידור
דנה ספקטור ורן שריג

"דן נכנס לאח הגדול בלי לעשות שיעורי בית"

facebook gplus twitter whatsupp קוד הטמע באתר אחר
30522

אחיו של דן רושנסקי על מערכת היחסים עם אורנה דנינו


נתן רושנסקי, אחיו של דן רושנסקי מ'האח הגדול', בשיחה עם ספקטור ושריג: ""לא הייתי משדך לו אף אחת מהתוכנית. אורנה נראית בסדר גמור. נקבל בברכה את מי שדן יביא. הוא התעמת בתוכנית למען החלשים שהוחרמו, אבל לא התנפל בשביל רייטינג ולא שיחק בג'ונגל"

"האח הגדול" מתקרבת לשלב הגמר, ואחד המועמדים לזכייה הוא דן רושנסקי, שניהל רומן עם הדיירת אורנה דנינו. אחיו, נתן רושנסקי, דיבר עם דנה ספקטור ורן שריג על הדרך שעשה אחיו בתוכנית הריאליטי הפופולארית. שריג טען שדן "סורס" על ידי הנשים בבית 'האח הגדול' ושאל האם הוא תמיד שותק כשנשים מדברות. "חד משמעית לא", השיב האח. "לא רק עם נשים, בכלל עם בני אדם. דן זה לא בן אדם שאומרים לו מה לעשות. הוא בן אדם שהולך נגד המוסכמות. הסיטואציה שם לא פשוטה והוא מתמודד איתה כמו שהוא מתמודד איתה. הדרך שבה זה מוצג לא מאפיינת את איך שדן בחיים שלו. הוא לא אחד שאומרים לו מה לעשות בחיים".

על הקשר עם אורנה אמר האח: "היא נראית לי בסדר גמור. אין לי שום דבר נגדה. נקבל בברכה את מי שדן יביא. הוא נכנס לקשר הזה למרות פער הגילאים ושהיא דתייה והוא חילוני. לא הייתי משדך לו אף אחת מ'האח הגדול'. אף אחת שם לא קולעת לטעם שלו או לטעם שלי. אני כן חושב שמכולן שם חד-משמעית למעיין יש את הלב הכי טוב ואנחנו מאוד אוהבים אותה. דן אוהב נשים מכל הסוגים ומכל המינים. אין איזה קו מנחה מסוים ספציפי. הוא אוהב בחורות אוהבות ושאוהבות לעשות טוב, ושאוהבות לראות שלדן טוב ושהוא עושה טוב, ושהן יכולות להכיל את הבן אדם הזה שהוא מיוחד ביותר וזה באמת לא פשוט להכיל אותו".

שריג וספקטור אמרו שהם מרחמים עליו בגלל אורנה ששומרת נגיעה. "אני לא מרחם על דן", אמר אחיו, "הוא בן אדם שהחיים עצמם מאוד יפים וטובים לו. הוא אוהב מאוד נשים ונשים מאוד אוהבות אותו. הוא מאוד מאוד מכבד נשים. הוא ג'נטלמן בראש ובראשונה ופמיניסט גדול, למרות שאמרו כל מיני דברים".

ספקטור שאלה האם המכתבים שדן מקבל מחברים שלא להיות בקשר עם אורנה, והמסוקים שנשלחים לאוויר, הם אמיתיים, או שההפקה מייצרת אותם. "אני לא יודע מה אמיתי ומה לא אמיתי", השיב האח. "דן לא צפה ב'אח הגדול' וגם לפני שהוא נכנס הוא לא עשה 'שיעורי בית'. הוא בן אדם הרפתקן, שנכנס לתוכנית מהמקום של חוויה חד-פעמית. משם הוא גם נכנס למערכות היחסים בבית, מללכת עם מה שהוא מרגיש באותו הרגע. הסיטואציה שם היא כזו מערבולת, כזה סיר לחץ, שהדברים יוצאים איך שהם יוצאים".

"חשוב לי להבהיר שדן הוא לא אדם שאוהב עימותים והוא גם לא בן אדם שרב", אמר האח. "הוא מאוד אהוב בחיים שלו. יש לו המון חברים. הדברים שבגללם הוא מצליח בחיים, בגללם הוא אהוב ובגללם הוא מחייך לעולם והעולם מחייך אליו, שם (באח הגדול) זו מגרעת, כי שם צריך להיות מקצועי בלריב. והוא לא בא לשחק את המשחק הזה. הוא לא בא להתנפל על אף אחד כדי לקבל רייטינג. בהקשר של עימותים, זה הכל עניין של צורה ולא של תוכן. כי מתחילת העונה, בכל פעם שהיה איזה חרם, בין אם זה על אורנה או על שני, או ג'ודי עכשיו, הוא תמיד הלך עם האנשים שהיו חלשים. פשוט אין לו את המקום של לתווך את זה, להגיד, אני עכשיו עושה ככה וככה, אני ככה וככה, אני אמיתי אני אמיתי. אתם יודעים, בן אדם צועק את שחסר לו. עובדה שהוא התעמת שם הרבה, אבל לא התנפל על אנשים בשביל הרייטינג ולא שיחק את המשחק של הג'ונגל. הוא לא שם".

"דן הוא מורה דרך וגם יש לו פאב בשם 'דדה' בפלורנטין בתל אביב, שהוא פתח עם אחי הקטן. הם מנהלים ביחד מקום סימפטי וחמוד. אתם מוזמנים לבוא לפה לספוג את האווירה", אמר האח. "'דדה' זה גם מאכל שהאח הקטן המציא. זה סוג של בלילת ביצים שעליה שמים פירורי לחם. משהו אלוהי שהומצא בבית ואני הייתי עד לרגע שזה הומצא. בצבא הוא היה ביחידת 'יהלום' המובחרת סילוק פצצות עבר שירות משמעותי לא פשוט בכלל. זה החינוך שקיבלנו בבית".

רושנסקי סיפר שאם דן לא זוכה, הפייבוריט של המשפחה הוא "חד-משמעית חמימו. למרות שגם שרון גל הפתיע אותי לטובה, על אף חילוקי הדעות בינינו הפוליטיים, ואני מניח שגם לדן יש איתו אי אלו חילוקי דעות. זה ניכר. שרון מאוד הפתיע וזה מאוד יפה לראות את השיח ביניהם, שהוא מאוד מאוד מכבד, אפרופו להתנפל וללכת אחד על הראש של השני. אז שרון יכול היה לעשות את זה, והוא לא עשה את זה עם דן, אז זה נותן לו נקודות. אבל אנחנו כן שומרים חסד נעורים לחמימו, שמהרגע הראשון, בלי משחקים, זה הבן אדם הכי אמיתי שם. לא סתם זה הבן אדם שהתחבר לדן, כי זה היגיון בריא וחוש צדק בסיסי ובגלל זה הם התחברו".

20/03/2017

דן רושנסקי