רדיו ללא הפסקה
רדיו ללא הפסקה
האזנה לשידור החי
עכשיו בשידור
גבי גזית

"דרעי שואב לכם מהכיס כדי שהקבר ייראה כמו מקדש"

facebook gplus twitter whatsupp קוד הטמע באתר אחר
1474

גבי על מתיחת הפנים הצפויה של קבר הבאבא סאלי


גבי גזית פתח את תוכניתו בביקורת על משפחת החרדי שנודה על ידי משפחתו וחבריו בשל גיוסו לצה"ל ובעקבות הנידוי נעדרו כולם מחתונתו: "עלובים שמפנים עורף לצעיר אמיץ וערכי שעשה את הדבר הנכון"

שלום לכם אזרחיות ואזרחים, צעירים, מבוגרים, נשים, גברים, עניים ועשירים. אופס, עשירים. ראיתם את הנתונים הנחמדים האלה? לכן אני רוצה לשאול מה שלומך היום, המגה עשיר הישראלי אחד מ- 400 המאושרים, הכי עשירים במדינת ישראל. אתה לא סתם פרצוף מטושטש אלמוני. לפי הנתונים אתה גבר בן 56, תושב בתל אביב. יושב על בוכטה של כסף ומרוויח ארבעים מיליון שקל בשנה. איך אתה היום? מה אתה עושה? על מה בזבזת היום חלק מכספך, קרואסון? קנית עוד מרצ'דס? בעיקר איך זה להיות האיש הכי שנוא במדינה למרות שלא עשית שום דבר רע לאף אחד?

הרע – סיפור קטן אבל מאפיין. הרעים הם המשפחה והחברים של הצעיר החרדי ששירת בצה"ל ובעקבות כך הפך למנודה על ידי משפחתו וחבריו. כאקט של חרם ושנאה שרק חרדים יודעים לשנוא ככה. הם החליטו לא להגיע לחתונתו שהתקיימה בשבוע שעבר. חבורת שרצים עלובים שמפנים עורף לצעיר אמיץ וערכי שעשה את הדבר הנכון ועורר עליו את סביבתו הפרימיטיבית. מזל שאנשים טובים פרסמו את דבר הסיפור הזה. אלף יהודים וישראלים שלא מכירים אותו ואת אשתו רצו במהירות הבזק לחתונתם כדי לשמח את הזוג. בבית נשארו המחרימים שבטוחים שהם היהודים הטובים אבל עוד נכונו להם ימים רעים ואני מבטיח לכם שזה מה שיקרה.

המכוער הוא הפושע המורשע המכהן עכשיו כשר בממשלה ונושא את השם אריה מכלוף דרעי. לפני שנים שלח ידו בשוחד והפרת אמונים ועכשיו הוא שולח אצבעותיו הדביקות לארנק שלכם. לא כדי לעזור לנכים חלילה. לא לחיילים בודדים. חלילה לא לנזקקים אמיתיים אלא לצאן מרעיתו כדי לשפץ את המבנה של קבר הבאבא סאלי על חשבון הציבור. אתם צריכים לממן את שיפוץ אחוזת הבאבא סאלי כדי שהיא לא תראה כמו שהיא היום. שהקבר יראה כמו מקדש רומי, מפואר עם אבני שיש, צריחים, קשתות, תעלות מים. עוד מעט יהיו שם גם יאכטות שישוטו מהקבר לאחוזה ומהאחוזה לקבר.

דרעי שואב לכם מהכיס שמונה מיליון שקלים כדי שהקבר לא יראה כמו קבר אלא יראה כמו אחוזה ביזנטינית והכול למען מי שיבואו לסגוד למת שהוא לא אישיות ממלכתית. אומרים שהוא צדיק גדול, יכול להיות. אני הבור לא יודע כמה הוא צדיק. הוא איננו מייצג את כלל עם ישראל אלא עדת מאמינים מסוימת שבאה לשם.

דרעי שכח שתקציב ממשלתי לא יכול לפרנס עדת מאמינים שאפילו לא מייצגת את כלל העדה. קבר פרטי הוא לא משהו שצריך להיות מתוקצב על ידי נכים ויתומים שאינם קשורים לקבר הזה. אצל דרעי זה כבר הרגל. הוא עושה בכסף הציבורי כבתוך שלו ואתם משלמים ותמשיכו לשלם על ענני העשן של אלפי נרות שנזרקות לתוך איזה מדורה.

אני לא מתכוון לתרום מכספי אגורה אחת באופן אישי אם יבקשו. למרבה הצער ברגע זה אני מקבל משכורת. מהמשכורת יורד מיד מס הכנסה ולאן הולך חלק מהמס הכנסה שלי? לשיפוץ הקבר של הבאבא סאלי שאני לא מאמין בקדושתו!

מי הטוב של היום? קשה, קשה לי למצוא. אין טובים היום. אני אהיה הטוב של היום. אני צנוע אתם יודעים. הצניעות מביאה אותי להחליט שאני הטוב של היום. אני הטוב של היום כי אני יודע לנבא דברים שיקרו לא כי אני גאון גדול, אני גאון קטן מאד. היות שאני שנים בעסק הזה תמיד אומרים לי שבתאריך מסוים יקרה משהו ואני יודע שזה לא יקרה. לדוגמה: 2 נבואות שלי התממשו השבוע. אחד, אמרו שהתאגיד יתחיל לשדר בשלושים באפריל. לא קרה! סבתא שלכם תשדר קונצ'רטו של רחמנינוב בשלושים באפריל. שום שלושים ושום אפריל. דבר שני, נכון אמרו שירוקנו את מיכל האמוניה באחד באפריל? רוקנו נכון? אתם יכולים לקפוץ עכשיו לתוך המיכל ותראו שאין בו אמוניה? יש בו ים אמוניה, מלא! עכשיו מדברים על יוני. אז למה לא אפריל? כי איפה שיש פוליטיקאים וטייקונים, אין לוחות זמנים.

03/04/2017