רדיו ללא הפסקה
רדיו ללא הפסקה
האזנה לשידור החי
עכשיו בשידור
אלון גל

לרכוב כל הדרך אל העושר

משפצים את העסק? כך תעשו את זה נכון • אלון גל עם הטיפים לבעלת חנות האופניים שמחפשת את המסלול להצלחה


מאזינה שוחחה עם אלון גל ב-103fm על החלטתה לשפץ את חנות האופניים המשפחתית אך חוששת מהעלויות הגבוהות. אלון גל הציע לה להתמקד בעשייה ולא בפחדים.

"אני בעלת חנות אופניים משפחתית בבאר יעקב כבר עשר שנים. בשנתיים האחרונות הצטרפתי לעסק כשכירה. החלטנו להגדיל את החנות הקטנה ולאפשר מקום לעוד מוצרים. אנחנו גדלים ונוצרה הקרבה עקב העלויות הגבוהות ואני עומדת לקחת הלוואות גדולות. איך מתמודדים עם הלחץ והחששות מהצעד הזה ומהסיכון?"

אלון גל: "למדתי בחיי שחלק מהזמן אנחנו חייבים לאתגר את עצמנו כדי להגיע לצעד הבא. את לא נשמעת לי מהמרת סדרתית שלקחה הלוואות בשוק האפור. זה נשמע כמו גידול כחלק מתהליך נכון ובמקום להיות עסוקים בפחד תתמקדו בעשייה ובהיצמדות לתוכנית הפעולה.

"בדקו כמה הצעות לאורך השנה אתם מעבירים ללקוחות הקיימים שלכם וכמה פעולות שיווק נעשות. היו עסוקים בזה שלקוחות קבועים שלך יקבלו ערך במהלך קנייה ממושכת אצלכם. הקפידי להיות בקשר עם לקוחות וחישבו כיצד לעשות זאת.

"את כל הדברים יש לבצע בצורה קבועה ולאורך זמן. מצאו את הדברים שטרם עשיתם והתחילו לעשות אותם ולבחון מה יוצא מהם. אנחנו תוכנית תומכים בעסקים קטנים וקוראים לציבור לבוא בהמוניהם לחנות שלך 'גרין-בייק' בבאר יעקב".

 

עריכה: איתמר זיגלמן

01/02/2019
הישארו מעודכנים