רדיו ללא הפסקה
רדיו ללא הפסקה
רדיו ללא הפסקה
האזנה לשידור החי
עכשיו בשידור

על הרדיו

103FM  הוקמה בשנת 1995, כחלק מהגל הראשון של תחנות הרדיו האזורי בישראל. מאז ועד היום 103FM היא תחנת הרדיו האזורי המובילה בישראל. לוח השידורים העשיר שלנו מבוסס על תוכניות אקטואליה מגוונות, תוכניות ייעוץ בנושאים שונים ותוכניות בידור וסאטירה.

את התכניות מובילים מיטב שדרני הרדיו והעיתונאים בישראל, וביניהם תוכלו למצוא את ניסים משעל, נתן זהבי, אילה חסון, דידי הררי, יורם שפטל, דרור רפאל, ספי עובדיה, שי גולדשטיין, לאה לב, ורדה רזיאל ז'קונט, מיכל דליות, בן כספית, אריה אלדד, אלון גל, איריס קול, פרופ' רפי קרסו, רון קופמן, ענת דוידוב, רבקה מיכאלי, ועוד רבים אחרים.

סקרי TGI  וסקרי הרשות השנייה מכתירים מזה שנים את  103FM כתחנת הרדיו האזורי המובילה בישראל עם למעלה מ-10 אחוזי האזנה ארציים וכ-20 אחוזים באזור הזיכיון. התוכניות השונות של 103FM זוכות באופן קבוע לחשיפה עצומה ולקהל מאזינים רחב ואיכותי, ותורמות במידה ניכרת לשיח התקשורתי. תוכניות אלו משקפות במידה רבה את המתרחש במציאות הישראלית על גווניה השונים.

103FM היא תחנת הרדיו הראשונה בישראל שפיתחה מערך אינטרנטי משוכלל המנגיש את תכני הרדיו לגולשים באופן מיטבי. מערך הדיגיטל שלנו מעלה את כל התכנים שאנו משדרים אל אתר האינטרנט והאפליקציה שלנו, כך שאתם יכולים להאזין להם מתי שתרצו והיכן שתרצו.

אנחנו שמים דגש על שיחות עם קהל המאזינים, ומרגישים שזהו הברומטר הרגיש ביותר הקיים בשטח. הוא מציף ומביא לידיעה את הצרכים האמיתיים של הציבור בישראל, והופך אותנו לכלי סיוע במגוון נושאים ותחומים. מסגרת השידור הייחודית של 103FM כ"רדיו מדבר" (Talk Radio) המבוססת על הקשבה ודו-שיח עם המאזינים, מעניקה לתחנה כלי ייחודי לסיוע לזולת, והיא זו אשר יוצרת הזדמנות נדירה ומיוחדת וזכות גדולה לתרום ולהועיל. 103FM נושאת מסר של מחויבות לתרומה לקהילה.  אנו דואגים לסייע לחברה באופן יומי ועל בסיס קבוע, לתרום ולהתרים אחרים למען רווחתו של האזרח הקטן ולמען הנזקקים והחלשים באוכלוסיה.נושאים אלה אינם נדחקים אל שולי שידורינו, אלא מקבלים מקום מרכזי ובולט בתוכניות הרדיו הן מפיהם של שדרני התחנה והן מקולות המאזינים המשתתפים בתוכניות השונות.

 |בעלי התפקידים ב-103FM