זהבי: "אוי אהוד ברק, איזו אכזבה. תראה מה יצא ממך - פקקטה של נדל"ניסט!"

נתן זהבי מדבר על רכישת הנדל"ן החדשה והשנויה במחלוקת של שר הביטחון לשעבר אהוד ברק - זהבי: "העובדה שמנהיג סוציאליסטי הוא חזיר קפיטליסטי מהווה בעיה, בעיה קשה"


הבה נעסוק בעניינים שוליים, לא חשובים לא מעניינים ולא רציניים, עניינים שרק אנשים עשירים מדברים בהם.

כמה דיברו על מצוקת הדיור בארץ? כמה דיברו על העובדה, שזוגות צעירים לא יכולים להשיג דירה וחלקם נוטשים את הארץ ונוסעים למקומות בהם כן אפשר להגיע לדיור? כמה דובר על הדיור הציבורי? כמה דובר על אומללות של אנשים שגרים בקומה רביעית אבל הם נכים או חולים, ולא מסדרים להם מגורים בדירת קרקע? כמה דובר על מצוקת הקשישים, שגרים בדירות חדר אפלות מלאות טחב, מים והשד יודע מה.

 אהוד ברק

כמה תקוות תלו במנהיג המפלגה הישראלית הסוציאליסטית, מפלגת העבודה? כמה חלומות חלמו אותם אנשים שצעקו "הו, הה, מי זה בא, ראש הממשלה הבא" והתכוונו לאיש עם ה'פלולה', לפני שעשה ניתוח. כמה תקוות.

כמה פחד ושקשוק אשכים היו לאנשים שהקיפו את המנהיג, בעת שנדרשו בחקירות המשטרה לתת אינפורמציה על העמותות של המנהיג? כמה? המנהיג, האיש והאושיה, שראשי התיבות של שמו זה א"ב לא למד א-ב בתרבות ההמונים ולא למד א-ב במדעי ההתנהגות. אוי אהוד ברק, איזה אכזבה אתה.

הוא אמר שהוא עוזב את דירת הפאר בבניין הגבוה ברחוב פנקס פינת נמיר כי 'זה צורם להמונים בעיניים' וכי 'זו דירת ענק בגודל של מגרש טניס'. הוא אמר שיעבור לדירה צנועה יותר. אמר וחשב שמישהו מאמין לו. מי מאמין לו?

היום, בכל העיתונים, מתפרסמת הידיעה שברק רכש עוד 5 דירות, לכו תדעו כבר מה קורה איתו. הוא רכש במגדלי אסותא, הוא מכר במגדלי יו, הוא עבר לבית הענק והיפה בשכירות חודשית של 30 אלף שקל ברחוב שאול המלך פינת אבן גבירול, וכעת הוא קונה קצת יותר צפונה, באבן גבירול, עוד 5 דירות.

איך קורה שבכל העיתונים, ביום אחד, יוצאת הידיעה הזאת? הרי אהוד ברק לא ישב וצלצל לכתבים העוסקים בענייני נדל"ן והודיע להם שהוא קנה 5 דירות. אפשר להגיד עליו הרבה דברים אבל הוא לא מטומטם. בעניין הזה הוא סתם 'דרעק'.

מה בער לו לקנות עוד 5 דירות כשהמצב בארץ כזה חרא, מבחינת דיור? ראש הממשלה לשעבר רכש 5 דירות בפרויקט נדל"ן יוקרתי בתל אביב ששמו 'איי סי או אן טי אל וי' - מה זה? למה אין שמות בעברית? בניין איי, בניין בי, בניין זובי, מה זה השמות האלה? לפי הערכות בענף הנדל"ן, מתכנן ברק לאחד את הדירות שערכן יחד מוערך ב-12 מיליון שקלים לכדי "מגה" דירה אחת. וואו, בטח הוא ימכור אותה ב-24 מיליון שקל, הרי הוא סוחר.

אם למישהו זה נשמע מוכר זה בגלל שזו הפעם השנייה שברק עושה עסקים עם קבוצת העיר החדשה, בה סירבו להגיב או להתייחס לזהות הרוכשים בפרויקט. נו באמת, מה, אתם באמת חושבים שכולם מטומטמים? אז מאיפה לכל העיתונים יש את ההדמיה של הבניין? למי היה את ההדמיה אם לא למי שבנה? מי יודע בכמה הוא רוצה למכור? יאללה, די, מספיק למכור לוקשים. הכי הורג אותי זה הכתבים שכותבים את הידיעות האלה. הדוברת של אהוד ברק אמרה שהוא בדרך לחו"ל ולכן אין תגובה.

בלי שום קשר לאהוד ברק, אני אספר לכם שאלה שמוכרים את הדירות, מאוד מעוניינים למכור אותן. ואיך מוכרים דירות? עושים עסקאות עם 'סלברדרעקס' , שחקן כדורגל מפורסם, פליטת ריאליטי עם שני טון סיליקון, דוגמן ידוע ואחד ששכב עם אשת חברה ידועה. פשוט מדליפים למדורים השונים שהם רכשו דירה בסכום מסוים ואז הם מקבלים הטבות. זו תעשיית ה'סלברדרעקס'.

האם גם אהוד ברק נכנס לתעשייה הזו? האם הוא קיבל הנחה משמעותית ב-5 הדירות שהוא קונה ונתן את אישורו לפרסם את המידע פלוס ההדמיה של המבנה העתידי? אז אהוד ברק בדרך לחו"ל. בטח הוא הולך לתת הרצאה או ייעוץ לגוף אנונימי כלשהו ויקבל שכר ששווה עוד 5 דירות. זה שהמנהיג הסוציאליסטי של מפלגת העבודה הוא חזיר קפיטליסטי, זו בעיה קשה. עם כל הכבוד, מר אהוד ברק, אתה באמת האיש הכי עטור, הכי חכם, השען הכי טוב בין הרמטכ"לים, ענק אתה, תותח על, אבל אומרים ביידיש 'אביסלע קופ' - קצת ראש, קצת שכל.

10/02/2014
הישארו מעודכנים