103FM
103FM
האזנה לשידור החי
עכשיו בשידור

נתן זהבי: "עדיפים פיצוצים של אנשי העולם התחתון מפיצוצים ביישובי עוטף עזה"

זהבי מדבר על מטען החבלה שהתפוצץ בקריית שמונה וטוען שחזרנו לשגרה - "חלה ירידה בפשיעה בזמן מבצע 'צוק איתן' אך נראה שאנו חוזרים לשגרת הפיצוצים וחיסולי החשבונות"


לא מעט תושבים בעיר קרית שמונה נחרדו הבוקר כאשר שמעו פיצוץ אדיר באחד מרחובות העיר. אנשים מתוחים במדינת ישראל בימים האלו, יש אומנם רגיעה כלשהי בדרום אבל לא מעט אנשים מדברים על כך ש - 'אוי ויי, מה יקרה אם גם מהצפון יתחילו החיזבאללה להעיף טילים לכיוון ישראל...' והינה בבוקר בקרית שמונה - פיצוץ. ולפיצוצים בקריית שמונה חלק מהתושבים רגילים אבל בשנים האחרונות היה שם יחסית שקט, בטח לעומת הדרום. פיצוץ כזה מעצם טבעו גורם לחרדה, מציף זיכרונות וגורם לאנשים מיד לצלצל לבדוק מי נגד מי, מה נגד מה, מה קרה, האם היה טיל וכו' וכו'.

אז כן, לא היה טיל אבל היה פיצוץ, ומהות הפיצוץ  - מטען חבלה שהתפוצץ במכוניתו של גבר בן 30 המוכר למשטרה. הוא נפצע קשה כמו כשמישהו נפצע קשה בפיצוצים ובקרית שמונה אין בית חולים אז מגיע מסוק ומפנה את הפצוע לבית חולים על חשבון משלם המיסים בשלב זה, וחוקרי המשטרה סוגרים את הזירה ומתחילים לחקור. כאמור, מדובר בגבר כבן 30 שרכבו התפוצץ, הוא עבר לגור בקרית שמונה כנראה בשבועות האחרונים בדירה שכורה וכשהוא נכנס לרכב והחל לנסוע נשמע הפיצוץ. זה מדאיג כי הייתה איזה הפוגה כלשהי בחודש האחרון ומלבד רצח (רצח כמעט כפול כי אחד נרצח בירי והשני פצוע קשה) בתל אביב-יפו ברחוב יפת, רחוב מרכזי בעיר, הייתה רגיעה כלשהי. חלק לא קטן מהעבריינים יושבים בבתי סוהר, אחרים היגרו לארצות הנכר, אחד יושב בתאילנד, אחד בדרום אפריקה, אחרים נמצאים במרוקו, אחרים נמצאים במקומות אחרים. ועדיין בישראל נשארו לא מעט עבריינים ובין עבריינים יש חשבונות וכשהם לא מתיישרים אז יש חיסול חשבונות. יש חיסול חשבונות יש פיצוצים, יש פיצוצים יש נפגעים, יש מסוקים באוויר, יש משטרות, בקיצור כנראה חוזרים לשגרה, וזה מאוד משמח כי עדיף פיצוץ של אנשי עולם תחתון על אנשי עולם תחתון מאשר פיצוצים של רקטות על אזרחים חפים מפשע בישובי עוטף עזה ובכל מקום אחר ברחבי הארץ. בידיעה שמופיעה באתר וואלה! מזכירים שבחודש שעבר חוסל בצפון בדרי מור אחיו של ראש ארגון הפשע מיכאל מור. הוא נורה ברחוב אביר יעקב בנהריה, וגם שם באזור נהריה היו תמיד קולות ירי וטילים מהצפון. אז הנה בצפון, שרגוע פחות או יותר מטילים של חיזבאללה, העולם התחתון דואג לגרום לפאניקה ופחד מוצדקים אצל האזרחים השלווים והחפים מפשע.

חזרה לשגרה

עוד ידיעה שהיא מבחינתי ידיעה ממש מציקה, היא אולי שולית אבל היא מציקה - הרבה אזרחים טובים תרמו ציוד עבור חיילי צה"ל המשרתים בגבול הדרומי והשתתפו בפעילות קרבית, ולחיילים שנמצאים בעוטף עזה שמאבטחים את ישובי העוטף. אזרחים טובים הביאו להם בגדים, שתייה, ציוד כזה או אחר בכדי להקל על השהייה בשטח. מסתבר, על פי החשד כמובן, שכמה נגדים בצה"ל, נקרא להם רס"רים, ראו כי טוב - הרבה סחורה משובחת והחליטו לקחת. לא העבירו את זה לכיוון שאליו הייתה מיועדת הסחורה ובטעות או שלא בטעות הסחורה הגיעה לביתם הפרטי, מה רע? אני לא יודע אם אתם זוכרים מה קרה כשעצרו את הספינה מרמרה. היה שם הרבה ציוד של אנשים, הספינה הוכנסה לנמל אשדוד, וגם אז היו כמה אנשים שמשרתים בצבא הגנה לישראל שמצאו חן בעיניהם כל מיני מצלמות ומחשבים שהיו ברכוש שהורד מהמרמרה, וגם הם החליטו לקחת, למה לא? לקחו. קוראים לזה אגב ביזה, זו לא גניבה רגילה זו גניבה יותר מלוכלכת כי היא נעשית על ידי אנשים שמייצגים את מדינת ישראל ושנמצאים בשירותה של מדינת ישראל. זה משהו מלוכלך ביזה, זה משהו מלוכלך לגנוב דבר שמיועד לחיילים. הציבור בטוב ליבו תורם עם הרבה אהבה וחום ואז כמה חולירות (אם החשד הזה יתברר כנכון) מחליטים יאללה ניקח סחורה. בקיצור, אנחנו כנראה חוזרים זמנית לשגרה.

ביומיים האחרונים לא דווח על איזה אונס אכזרי, לא דווח על איזה רצח קשישה אכזרי ולא דווח על איזה פדופיל שהתעמר ועשה מעשים נוראיים בילדים בגן ציבורי אפל, לא דווח.  אולי בגלל שכולם התעסקו רק במלחמה, אולי באמת הייתה באמת ירידה, כפי שאומרים אנשי המשטרה, בכמות הפשיעה בזמן המלחמה הזאת (שכנראה טרם הסתיימה). הסימנים מעידים שככל הנראה כן חוזרים לשגרה - פיצוצים, גניבות וכל החרא הזה. בקיצור, חוזרים לחדשות הרגילות.

12/08/2014
הישארו מעודכנים