מה חושב נתן זהבי על הכת המשיחית? אל תחמיצו!

פרשת הכת המשיחית: זהבי מדבר על מעצרם של ארבעה אנשים שעל-פי החשד ניצלו נשים בטענה שבעקבות המעשים שלהן תגיע הגאולה. בהמשך הוא מתייחס גם למקרי הרצח הרבים שקורים בישראל


 

לא תכננתי לפתוח בזה אבל יש לי פה ערימה של דברים שמחרידים אותי. יש אחד, שכחתי את שמו המדויק, נדמה לי בנצי גרופשטיין או גובשטיין, שעומד בראש ארגון להב"ה - למניעת התבוללות בארץ הקודש עם עוד חבורה של אנשים כבדי משקל תרתי משמע, גם מבחינה שכלית, גם מבחינה התנהגותית וגם מבחינה פיזית, אבל  לא ניכנס לגופם של אנשים אלא לרעיונות שלהם. כאמור, בנצי גובשטיין עומד בראש ארגון להב"ה למניעת התבוללות בארץ הקודש, הוא טוען שנשים יהודיות שהולכות עם ערבים – סובלות, מוכות, נרצחות, מגיעות בסופו של דבר אליהם. 'חרטבונה' מארץ 'החרטה בונות'.אז גובשטיין ואחרים שימו לב לידיעה הבאה: "נחשפה כת משיחית שניצלה נשים לזנות - יחסי מין עם גויים מקרבים את הגאולה". ברור שגויים יקרבו את הגאולה, נשים תשכבנה עם יהודים תהיה גאולה?! יהיה רצח בסוף, גירושים יהיו, מכות על הכסף.

שימו לב לידיעה נוספת בנושא: "יהודה ושומרון: נחשפה כת משיחיסטית שחשודה בניצול בנות לעיסוק בזנות תחת השפעת סמים ואלכוהול, וזאת כדי להציל את עם ישראל ולקרב את הגאולה". 'לאחר חקירה סמויה שנערכה בחודשים האחרונים על ידי היחידה המרכזית מחוז ש"י, נחשפה כת מסוכנת ונעצרו 4 מהחשודים המרכזיים בפרשת 'כת המשיחיסטים', שחשודה בניצול בנות לעסוק בזנות'. כאמור, החקירה החלה לפני 4 חודשים כאשר למשטרה הגיעה תלונה על כך שכת כלשהי ובה מספר אנשים מנצלים את הבנות שנכנסות אליה. נפתחה כאמור חקירה סמויה ביחידה המרכזית שכללה פעילות מודיעינית, מבצעית וכו'.

והינה מה שהתגלה באותה חקירה על דרכי פעולה מזעזעות של הכת:

  1. חשד שטיפת מוח לנשים שעיקרה שגאולת עם ישראל תבוא על ידי ניצוצות (משכב עם גוי זה ניצוץ, ככה קראו לזה).
  2. חשד ליצירת תלות בראשי הכת על ידי שימוש בסמים ואלכוהול, וביצוע אקטים מיניים תחת השפעת אלכוהול וסמים.
  3. חשד כי מנהיגי הכת לקחו כסף מאותם גויים תמורת אנשים ששכבו איתם. אצלנו בשכונה היו קוראים לזה ערסים, יעני סרסורים.
  4. פיזור והפצת פעילות הכת הייתה בכל רחבי הארץ.
  5. חשד כי ראשי הכת החזירו בתשובה בנות במטרה לגייסם לאקט הדתי שעיקרו גאולת ישראל לשיטתם.

הבוקר נעצרו ארבעת החשודים המרכזיים שהם מנהיגי הכת ופעילי הכת :

  1. תושב קריית ארבע בן 60.
  2. תושב אשקלון בן 47.
  3. תושבת קריית ארבע בת 40.
  4. תושבת ירושלים עיר הקודש, בת 39.

וינועו אמות הסיפים

לכל האמור לעיל צרפו את העובדה שמחר ב- 8 בבוקר תתקיים הכרעת הדין במשפטו של גואל רצון. זוכרים את גואל רצון? היו כאלה שקינאו בו על כך שיש 300 נשים מסביבו, ו-7,000 ילדים. הוא יגיע לבית המשפט. רצון הוא בן 64, זוכרים איך הוא נראה? עם השיער הארוך והזקן?. 30 שנה הוא חי עם 21 נשים, רובן היו אימהות לילדיו בהרמון שהקים. שלושה שופטים ישפטו אותו, המשפט נערך בדלתיים סגורות מתוך כוונה להגן על הנשים ועל כ-40 הילדים המעורבים. בכתב האישום היה כתוב שמדובר: "במסכת חיים שיש בה להרעיד את כל אמות הסיפים ולזעזע את המחשבה, הדמיון והמוסר האנושי לאורך חשיפת מעשה המשיב, ששנים רבות הוא שיעבד אותם למרותו. הוא יצר לעצמו מעמד של כל יכול ובעל יכולות ריפוי ארס וקללה." אני חייב לציין שאנחנו מדברים פה על יהודי, גואל הוא יהודי, לא ערבי ולא גוי.

גואל רצון


יהודים!!!

"שחטת אותה כמו בדאעש", זעקה אחותה של אביטל רוקח בעת שהובא אקס בעלה ואבי ילדיהם, שמואל דטיאשוילי (יהודי!). בעבר הוא נעצר, אפילו כתוב פה - הורשע באלימות כלפיה. והשופט בהסכמת המשטרה, אחרי הפעם האחרונה, שחרר אותו בתנאים מגבילים. מה זה תנאים מגבילים?! מה אתם משחררים את האנשים האלה?! אז הוא שחט אותה בחדר המדרגות, ירד עם סיגריה לרחוב והשליך את הסכין עם ידיים מגואלות בדם. יהודי! יהודי!

כתב אישום הוגש היום נגד אילן בן עמי (יהודי!), המוסיקאי החשוד ברצח פרודתו המסעדנית והזמרת דפנה בר ציון. שחט אותה! יהודי!

מדאעש תבוא הישועה

גרופשטיין, להב"ה, יהודים! תקימו ארגון נגד יהודיות שמתחתנות עם יהודים! משיגנע'ס, חולי מין, פושעים, קרימנילים, יהודים! ריבונו של עולם, מה קורה פה?! אנחנו צריכים את דאעש! יהודים שוחטים יהודים לנגד עינינו, אונסים, מסממים, יהודים!

07/09/2014
הישארו מעודכנים