103FM
103FM
האזנה לשידור החי
עכשיו בשידור

שפטל פונה לחברי הקהילה היהודית בצרפת: "עלו בהמוניכם! עזבו את הארץ המקוללת הזאת!"

יורם שפטל מדבר על הטבח במרכול הכשר בפריז - "ליהודים אין מה לחפש בצרפת ולא רק בגלל הפיגועים, הארץ הזאת מעולם לא הייתה המולדת שלהם"


 

חרף הבחירות המקדימות בכל מיני מפלגות, השבוע הוא בסימן הטבח שנעשה במרכול הכשר בליבה של פריז על ידי אותו זוג שפל מתועב של תתי חלאות אדם, מרצחים ערבים ג'יהאדו פאשיסטים, אנטישמים פנאטים שכל מטרתם לרצוח יהודים באשר הם יהודים. אנחנו צריכים לפנות ליהודי צרפת היקרים, אחינו ואחיותינו, ולומר להם בצורה הכי חד משמעית והכי ברורה: אתם צריכים, ובמהירות האפשרית, בהמונכם על נשיכם וטפכם לקום ולעזוב את הארץ המקוללת הזאת צרפת. ארץ שרק לפני שני דורות חברת הרכבות הלאומית שלה שלחה לאושוויץ 85,000 יהודים לקיצם. צרפת היום עומדת בראש המסע האנטישמי הפרוע נגד מדינת ישראל והיא חוד החנית של שנאת ישראל באיחוד האירופי. כל היוזמות האנטישמיות של האיחוד האירופי שמייצג את אירופה שמייצגת את בית הקברות היהודי הגדול והאינסופי לאורך 70 דורות בראש בית הקברות היהודי הזה שנקרא אירופה. צרפת היא חוד החנית של האנטי ישראליות, ואין דבר כזה אנטישמיות לחוד ואנטי ישראליות לחוד, ישראל היא מרכזו של העם היהודי בה חי המספר הגדול של יהודים מכל ארץ אחרת. אנחנו כבר הרבה יותר כאן מאשר יהדות ארצות הברית, אנחנו מתקרבים ל-7 מיליון יהודים ובני ביתם. ישראל היא מרכז החיים היהודים, העולם היהודי וכל מה שקשור ביהדות מרכזו הוא מדינת ישראל. ולכן צרפת, שהיא המדינה האנטי ישראלית הקיצונית ביותר באירופה, היא מדינה אנטישמית. הממסד שלה, ולא רק אותו אספסוף ג'יהאדו פאשיסטי, שונא ישראל.

 

ראינו איזה סכנה פיזית איומה ונוראית היוו המרצחים מהמרכול הכשר אך לא רק אותם פנאטיים קיצונים מהווים סכנה. הממסד הצרפתי הוא אנטי ישראלי קיצוני. חוד החנית, של שנאת ישראל באירופה הוא הממסד הצרפתי, הוא הממשלה הצרפתית, ולא רק הממשלה הזאת אלא כל ממשלות צרפת לדורותיהם, החל מדה גול, היו שונאות ישראל. להזכירכם, כאשר כל מדינות ערב צרו על ישראל, סגרו את מיצרי טיראן והייתה בארץ אווירה שחס וחלילה הישוב המדינה הולכת להיות מושמדת על ידי מרצחים ערביים צרפת, באמצעות דה גול, הטילה וטו על משלוחי נשק לישראל. נכון, היו בצרפת ארבעה ראשי ממשלות יהודים, יתרה מכך כבר בשנות ה-80 של המאה ה-19 שהן שנות התר"מ, כבר אז כיהן ראש ממשלה יהודי בצרפת, ז'יל סימון, אבל זה לא מנע כמובן את פרשת דרייפוס המקוללת והזכורה לשמצה לפרוץ באותה צרפת פחות מעשור שנים לאחר שז'יל סימון סיים את תפקידו כראש ממשלה. אחרי ז'יל סימון בא לאון בלום ואחרי לאום בלום בא פייר מנדס פראנס. אחריו באה סימון וייל (בעלה היהודי הוא וייל, היא מהבית בן יעקוב) היא הייתה באושוויץ אבל היא כיהנה, וזה לא מנע את הממשלה שהיא כיהנה בה להיות ממשלה אנטי ישראלית קיצונית ולהוביל (כמו שזה כבר עשרות בשנים) החל מיד לאחר מלחמת ששת הימים קו אנטי ישראלי קיצוני מאין כמותו. ולכן יהודי צרפת היקרים, אין לכם מה לחפש בצרפת, לא רק בגלל מה שקרה ביום שישי האחרון במרכול הכשר בלב פריז אלא משום שצרפת איננה ולא הייתה מעולם מולדתכם, מולדתכם היא אך ורק מדינת ישראל.

שימו לב מי קרא ליהודי צרפת לעלות ומי הסתער על מי שקרא ליהודי צרפת לעלות. זה בהחלט תפקידו של נתניהו לקרוא ליהודי צרפת לעלות ארצה, זה תפקידו כראש ממשלה, שמבקר בקהילה שנמצאת ממש בסכנה פיזית ומיד לאחר שארבעה מבניה נרצחו. וזה לא הרצח הראשון ממש בעת האחרונה. כולנו עוד זוכרים את הרצח מטולוז בבית הספר היהודי הדתי שם, כולנו זוכרים את זה והלוואי והיינו יכולים להיות בטוחים שהרצח המתועב מהמרכול הכשר מיום שישי שעבר הוא האחרון. יהודי צרפת, ובצדק, לגמרי לא בטוחים שזה הרצח האחרון, לכן ולשם כך בכלל קיימת מדינת ישראל, היא קיימת קודם כל ובראש ובראשונה כדי להיות מקלט ליהודים שנמצאים במצוקה בגולה שבה הם נמצאים.

דרך אגב, רוב ככל העליות לארץ ישראל לפני קום המדינה ואחרי קום המדינה היו עליות מצוקה במובן של הסכנה שנשקפה ליהודים שבאו ממקום מושבם. ולכן הבורות והטמטום של דוברי השמאל ושל הנשיא שלנו שלגמרי איבד את ראשו אם היה לו פעם (אגב זו דוגמא קטנה ומובהקת למה שקורה כאשר עורך דין קטן, לא מוצלח וכושל למדי פתאום נעשה נשיא מדינת ישראל. מתאים מאוד במקרה הזה השיר 'איך הפשפש עלה למעלה'). אז לא אחר מאשר ריבלין, שהוא היום קילומטרים שמאלה מהמרכז, תוקף את נתניהו שדווקא בגלל מה שקרה ביום שישי קרא ליהודי צרפת לעלות ארצה. בכך רבלין מוכיח לא רק אנטי ציונות אלא בורות מוחלטת בכל תולדות הציונות. כל העליות לפני ואחרי קום המדינה, כמו שאמרתי, היו ברובן המכריע עליות מצוקה והגל האדיר האחרון של עלייה לארץ ישראל מברית המועצות יימח שמה וזכרה הוא הדוגמא האחרונה הכי מובהקת. בשלהי ברית המועצות ומיד לאחר שהיא קרסה היהודים חשו ובצדק סכנה פיזית להישאר שם, במדינה הזאת הארורה ולכן מיליון מהם בתוך מספר שנים לא רב קמו ועלו ארצה, עליית מצוקה מובהקת.

הקהילה היהודית בצרפת היום נמצאת במצוקה קשה. כפי שאנחנו כולנו יודעים בצרפת ישנם מיליונים של מוסלמים שאחוז ניכר מהם אינו אלא אספסוף אנטישמי ג'יהאדו פאשיסטי. את ידו ואת נבלותו ונבזותו ראינו בזמן האחרון במספר מעשי רצח מתועבים שמאפיינים אך ורק את הג'יהאדו פאשיזם הערבי ולכן חובה על נתניהו, חובה ציונית קודם כל, לקרוא ליהודי צרפת לעלות וכמה שיותר מהר ככה יותר טוב. אין פלא שכל אנשי השמאל, אלה שקוראים לעצמם בחרפה המחנה הציוני, תוקפים את נתניהו על כך שהוא קורא במיוחד בעת הזאת ליהודים לעלות לצרפת. אין עת יותר מתאימה לעלייה ואין חובה קדושה יותר לראש ממשלה של המדינה היהודית, מדינת ישראל, מאשר לקרוא לקהילת צרפת להתחסל על ידי עלייה המונית לארץ ישראל.

15/01/2015
הישארו מעודכנים