103FM
103FM
האזנה לשידור החי
עכשיו בשידור

זהבי מכריז: "ליידיס אנד ג'נטלמנס, שר הביטחון הבא של ישראל יהיה אביגדור ליברמן!"

נתן זהבי מדבר על 'קמפיין הגנרלים' הקורא להחליף את נתניהו בבחירות ואף מביע את דעתו על ליברמן - "אם ליברמן היה טייס הוא היה מפציץ את הכור האיראני בעצמו וטייסת המשנה שלו הייתה פאינה קירשנבאום"


 

"קמפיין הגנרלים", כך מגדיר היום העיתון - ביטאון הליכוד, ביטאון הממשלה 'ישראל היום' את הפנייה לראש הממשלה מר בנימין נתניהו שמתחתיה מופיע הנידון: 'תפיסה מדינית אזורית - שתי מדינות לשני עמים'. קבוצה כה גדולה של אנשים שנשאו בעמדות הביטחוניות הבכירות ביותר, ראשי מוסד, שב"כ, אלופי צה"ל, ניצבי משטרה, תתי אלופים, מפקדי חיל אוויר, חיל הים, מי לא, ואיך מגדירים אותם? אצטט לכם קטע מהביטאון: "בתוך כך בליכוד ממשיכים לתקוף את 'קמפיין הגנרלים' ואומרים כי מדובר בגנרלים ממחנה השמאל אשר רוצים למסור את שטחי יהודה ושומרון ולהקים בהם מדינה לערבים". (אני רק אציין שהיה איזה מנהיג, ראש ממשלה בישראל, שכבר הרבה שנים הוא ראש ממשלה, שבאוניברסיטת בר אילן דיבר על שתי מדינות ושני עמים. אני מניח שהוא התכוון שזה יהיה בשטחי יהודה ושומרון, המדינה הזאת, אבל יכול להיות שאני טועה וזה היה מתחזה ולא ראש ממשלת ישראל שאמר את הדברים האלה). אמשיך לצטט מהעיתון: "כיום אנו יודעים כי כל שטח שמתפנה במזרח התיכון נתפס מיד ע"י הטרור האסלאמי הקיצוני. ציפי, בוז'י והגנרלים מהשמאל יביאו להקמת חמאסטן שנייה ליד תל אביב ונתב"ג". חתומים על הידיעה הזאת אחת בשם מירי עדן שאין לי מושג מי היא ולמטה כתוב: בהכנת הידיעה השתתף מתי טוכפלד.

אז מי הם השמאלנים החלאות הטינופות האלה שרוצים לתת לערבים את השטח שיהפוך לחמאסטן ויפגיז לנו את תל אביב? צבי זמיר ראש המוסד לשעבר, דני יתום, ראש המוסד לשעבר, אסף חפץ, רב ניצב לשעבר, יעקב טרנר, המפכ"ל לשעבר, הרצל שפיר, רב ניצב לשעבר, ורשימה של אלופים תתי אלופים, מפקדי חילות ועוד ועוד. אני לא יודע אם לעורך של העיתון הזה ששמו 'ישראל היום' אין בושה, זה שלמי שמממן אותו אין בושה אני יודע אבל להגדיר חבורה כזאת של אנשים כך? נותנים לכם בעיתון הזה להבין שהם "גנרלים ממחנה השמאל", נותנים לכל אידיוט (ויש לא מעט אידיוטים שקוראים את 'ישראל היום', אפילו הרבה אידיוטים) להבין שבגלל שהם גנרלים שמאלנים הם רוצים לתת את השטח הזה בכדי שהטרור האסלאמי הקיצוני יקים את חמאסטאן לידינו, שני מטר מאיתנו.

אין גבול לקראת הבחירות לטמטום, ולהטעיה. אני מצטער לומר את זה אבל זה לא עורך העיתון שהחליט לכתוב את זה, מישהו מעליו אמר שצריך. אגב, העיתון הזה, בדרך כלל בעמודים 2-3 (גג 4) הייתם רואים את מר דן מרגלית מפרסם את מאמרו היומי. הבוקר כשחיפשתי את מאמרו עברתי עמוד עמוד ואמרתי לעצמו 'שוין, העיפו את דן מרגלית מהעיתון בגלל שהוא העז להעביר ביקורת על נסיעת ראש הממשלה נתניהו לנאום בארה"ב', ואז לפני שכבר העפתי את העיתון גיליתי שדן מרגלית מופיע במאמר בעמוד 19, אבל לא בעניינים של נתניהו הוא כתב על התכנית של רינה מצליח ב'פגוש את העיתונות' ששם אביגדור ליברמן הצהיר קבל עם ועידה שהוא ימיר את כיסא שר החוץ במסוק של שר הביטחון ואם הוא לא יהיה שר הביטחון הוא לא מצטרף לממשלה. רבותיי, ליידיז אנד ג'נטלמן', שר הביטחון הבא של ישראל יהיה אביגדור ליברמן. לא רק זאת, היום בכותרת ענק בידיעות אחרונות כתוב: "משטרת שקד: הדרישה החדשה של הבית היהודי תיק בטחון הפנים לאיילת שקד כתנאי לכניסה לכל ממשלה". אז עכשיו תפנימו, יהיה לנו ביבי ראש ממשלה, אביגדור ליברמן שר ביטחון, ואיילת שקד השרה לביטחון פנים. מה אני אגיד לכם, הולכת להיות לנו פה אחלה מדינה אחרי הבחירות. איילת שקד בקטנה, היא אוכלת את כל העבריינים האלה עם האצבע הקטנה שלה, היא תעשה סדר במשטרה, היא תנקה את העולם התחתון מהרחובות, ליברמן יקרע את האימ אימא של הערבים, המלך עבדאללה סרדין על ידו. חבל שאביגדור הוא לא טייס כי אם הוא היה טייס הוא היה עולה ומפציץ מסכר אסואן עד השד יודע איפה ואת הכור האיראני כמובן הוא היה מפציץ, לבד. פאינה קירשנבאום הייתה יכולה להיות הדיילת אם במטוסי קרב היו דיילות.

מערכת הבחירות פה הופכת למביכה, שטיפת המוח התעמולה, הטמטום, הנחנחיות מצד אחד ו"הנחישות" מצד שני. ובמקביל זקנות רוצחות זקנות בבתי אבות, עוד פעם חייל דרוזי שדיבר ערבית (שהיא שפת האם שלו) פוצצו לו את הצורה, במגזר הערבי היו עוד 2-3 מקרי רצח, תאונות דרכים זוועתיות, והכל נראה חרא חוץ מהבורסה, הבורסה בישראל תמיד עולה, זה עסק פרטי של כמה ספקולנטים. לא חשוב שאמריקה, סין, יפן ואירופה יירדו, פה אנשים חייבים לעשות את הכסף אחרת איך הם יקנו עוד 2-3 פנטהאוזים? רק ככה, אז מריצים.

 

08/02/2015
הישארו מעודכנים