שפטל על יאיר גרבוז: "האיש הוא נבל! רק טומאה אדומה יכולה לגרום להסתה גזענית כזאת"

יורם שפטל מדבר על עצרת השמאל שנערכה במוצ"ש בכיכר רבין ואף עורך השוואה בינה לבין העצרת שנערכה בשנת 1981 בהשתתפותו של דודו טופז ז"ל - "השמאל הוא אותו השמאל בדיוק כמו שהים הוא אותו הים"


 

בקיץ תשמ"א, קיץ 1981, התאסף אספסוף אדום וגזעני בכיכר. הוא לא התאסף שם באמצעות רגליו אלא באמצעות מאות רבות של אוטובוסים שהביאו את האספסוף האדום הזה מכל רחבי הארץ אל כיכר מלכי ישראל. זה היה 48 שעות לפני הבחירות לכנסת של תשמ"א 1981, והנואם המרכזי לפני האספסוף האדום הזה היה לימים העבריין דודו טופז. בפיו הייתה בשורה אדומה וגזענית לפיה החיילים הקרביים בצה"ל הם אנשי שמאל והליכודניקים הם ש"ג. הבעיה האמיתית לא הייתה בדברים הללו של דודו טופז, הבעיה היייתה שהאספסוף האדום הגזעני שהובא לשם במאות אוטובוסים מחא כפיים בהתלהבות רבה כי אינה יודעת קץ למשמע הרפש הגזעני המזוהם ומעל לכל השקרי כמובן שיצא מהלוע של דודו טופז. לא דודו טופז היה האיש הרע בכיכר מלכי ישראל אלא האספסוף האדום שמחא לו כפיים.

והנה במוצאי שבת האחרון יש לנו מעין שידור חוזר של תשמ"א. אומנם עברו מאז כמעט 34 שנים אבל השמאל הוא אותו שמאל כמו שהים הוא אותו ים. אותה גזענות בזויה, מתועבת ונאלחת שיצאה מהלוע הטמאה של דודו טופז, אותה גזענות וגרועה ממנה יצאה מהלוע של מרעיל הבארות, המסית האדום יאיר גרבוז. האספסוף האדום שהתאסף בכיכר מלכי ישראל במוצ"ש האחרון היה גרוע הרבה יותר מהאספסוף האדום שהתאסף בקיץ תשמ"א באותו המקום ובאותה השעה. וכל כך למה? אומנם כן, כפי שאמרתי האספסוף האדום שהגיע לכיכר מלכי ישראל בתשמ"א הובא לשם ע"י מאות אוטובוסים, אחרת הוא לא היה מגיע לשם בכלל, והימים הם הימים שההסתדרות עדיין הייתה הארגון הכלכלי החזק במדינה. ההסתדרות והקולחוזים הם שארגנו ומימנו את מאות האוטובוסים הללו אבל זה כסף ישראלי, ההסתדרות היא גוף ישראלי וגם בקולחוזים של העמק, אי אפשר לערער על ישראליותם.

לא כן מה שקרה בכיכר מלכי ישראל במוצאי שבת האחרונה. כל האירוע אורגן ע"י כסף זר, כסף זר במערכת בחירות זה המרשם של הרצוג. הוא עשה את זה במערכת הבחירות המושחתת ביותר שהייתה אי פעם במדינת ישראל, המערכה של תשנ"ט ,1999, כאשר הוא גייס בניגוד לחוק כעבריין מיליוני דולרים זרים כדי להשפיע על תוצאות הבחירות כאן. אותו הדבר בדיוק קורה הפעם, העצרת בכיכר מלכי ישראל אורגנה ע"י כסף זר, כסף שמקורו בחוג של אובמה, זה שחותר חתירה בלתי נלאית לגרען את איראן. הכסף הזה הוא שיצר את האסיפה הטמאה הזאת של האספסוף האדום ואלמלא אותו כסף זר לא הייתה באה לעולם האסיפה הזאת בכלל. לכן המיצג הגזעני הפנאטי האדום שהמאפיין שלו אלו הדברים הבאים של מרעיל הבארות יאיר גרבוז: "מנשקי הקמעות, עובדי האלילים והמשתחווים על קברי קדושים הם רק קומץ. אפילו המטרידים המיניים והאנסים והשוטרים שסרחו והשקרנים, כל אלה הם רק קומץ. אז איך זה שהקומץ שולט בנו?". ואני שואל, למשמע הרפש הגזעני הזה -  תראו את מרעיל הבארות הטמא הזה, הוא קושר בין אנסים, בין שוטרים שסרחו, בין מטרידים מיניים, למי שמנשק מזוזה. כמה אדם צריך להיות נבל? רק מתוך הטומאה האדומה יכולה לבוא הסתה פרועה, שקרים כאלה, רפש אנטישמי, טמא, נמוך, שפל גזעני של מרעיל בארות מתנשא. ואני אומר לכם שזוהי הדמות וזהו הצביון שחלילה מחכה לנו אם אלה שיאיר גרבוז רוצה שינצחו בבחירות יעלו, גרבוזים כאלה.

גרבוז לא היה האיש היחידי שם בכיכר. מול האספסוף האדום שהתאסף שם נאם גם ראש המוסד לשעבר, מאיר דגן והוא אמר שבמדינת ישראל יש כעת משבר מנהיגות שלא היה כמותו. ואני אומר לכם שהוא צודק במאה אחוז, אכן יש לנו כעת משבר מנהיגות שלא היה כמותו. אם מאיר דגן, ראש המוסד לשעבר מוכן לקחת חלק באסיפה שממומנת בכסף זר מהחוג של חוסני איבן עבדאללה אובמה אבו חמאסה מתחרז עם אוסמה, אם הוא כראש המוסד לשעבר מוכן לקחת חלק באסיפה שגורמים זרים ממנים אותה ומארגנים אותה כדי להפיל שלטון במדינת ישראל אין משבר מנהיגות חמור יותר. זוהי למעשה בגידה ואין איך להגדיר את המעשה השפל והנאלח הזה. להיות ממומן בכסף זר ע"י מעצמה זרה למען אינטרסים של מעצמה זרה, לקבוע מי יהיה השלטון בישראל. וכשראש המוסד לשעבר נותן לזה יד ומסכים להיות הנואם הראשי באסיפה כזאת זהו משבר המנהיגות החמור ביותר שהיה מקום המדינה, צדק מאיר דגן.

אבל זה לא רק מאיר דגן, עמוס ידלין, הביטחוניסט התבוסתן של מפלגת העבודה, זה שבשנים 2009-2010 הציף את הממשלה בתסקירים שיש למסור כאן ועכשיו ומיד את רמת הגולן לסורים. מדוע? כי זה מה שינתק את הסורים מאיראן, וזה שנה אחת לפני מה שקורה בסוריה כבר 4 שנים רצוף. ראש אמ"ן הרי בדיוק היה אמור להתריע על מה שקרה ובמקום זה הוא רצה למסור את רמת הגולן לאויב הערבי הג'יהאדו- אסאדו- פאשיסטי- נאציונלי כי הבעת' זוהי מפלגה נאציונל סוציאליסטית לפי הגדרתה בדיוק כמו ההגדרה של המפלגה הנאצית בגרמניה, אין שום הבדל בין השתיים. עמוס ידלין, כשנתניהו נמצא בארה"ב, נסע בכוונה לשם כדי לחבל בנאום ובמסע שנתניהו עורך נגד הגרעין האיראני. זהו משבר מנהיגות חמור ואין כמותו, לא יכול להיות משבר מנהיגות חמור יותר. וכאשר עמירם לוין, אלוף פיקוד צפון לשעבר ואלוף בצה"ל, מסכים גם כן לקחת חלק באסיפה שמארגנים אותה הגרועים שבשונאי ישראל בארה"ב במטרה שיהיה כאן שלטון שנוח לגרועים שבין שונאי ישראל בארה"ב, כשהוא עושה את זה והכל ממומן באותו כסף טמא שבא מאמריקה זהו משבר מנהיגות שאין כמותו. לכן צדק במאה אחוז מאיר דגן, יש לנו משבר מנהיגות איום ונורא ואף אחד יותר מאשר מאיר דגן, עמוס ידלין ועמירם לוין לא מייצגים את משבר המנהיגות הבוגדני הזה.

12/03/2015
הישארו מעודכנים