רדיו ללא הפסקה
רדיו ללא הפסקה
האזנה לשידור החי
עכשיו בשידור
איריס קול

דודו אהרון שר על הפרידה?

"דרך היצירות שלי אני מדבר על מה שעובר עליי בחיים האישיים"


דודו אהרון בתכניתה של איריס קול על הסינגל החדש 'מעליות' ומה עומד מאחורי השירים שלו: "הקהל יכול לראות באופן שקוף את החיים שלי דרך היצירות שלי"

לכבוד יציאת הסינגל החדש 'מעליות' שוחחה איריס קול עם הזמר דודו אהרון. אהרון שהיה במצב רוח מרומם במיוחד, דיבר על התקופה האחרונה בחייו וחשף מדוע הוא מעדיף להתכנות דודו ולא דוד: "השם המקורי שלי הוא דוד. אני לא יודע איך זה התגלגל לדודו. אני משער שבילדות בערך בגיל 7 התחילו להדביק לי את השם 'דודו'. בשם 'דוד' אני משתמש בבית כנסת, כשמגיע יום שישי לא קוראים לי דודו אלא קוראים לי דוד בן משה. כשאגיע לאזור גיל 60 השם 'דוד' יותר יתאים, הוא יותר בוגר".

לאחר שאיריס הקריאה את שירו 'מעליות', אהרון סיפר מה עומד מאחורי השיר: "תמיד אמרתי שהקהל יכול לראות באופן שקוף את החיים שלי דרך היצירות שלי. תקופות יפות, תקופות פחות יפות. אין ספק שבשיר הזה ובשיר הקודם אני לא מסתיר זאת. רואים שזו התקופה שחוויתי את הפרידה. אני מדבר דרך השירים שלי, דרך היצירות שלי, על כל מה שאני עובר בחיים האישיים. זה יפה שבשיר ובטקסט כל אחד יכול לקחת את זה לאן שהוא מרגיש. אני נותן לכל אחד שיפרשן את זה איך שהוא רוצה. אני יודע בדיוק מה היה ברגעים האלה שכתבתי ומה חשבתי, זה מה שיפה בשירים.

עוד הוסיף על רומנטיקה בחייו: "דיברתי עם חברים קרובים לפני כמה שבועות. בחבר'ה שלי יודעים שאני הרומנטיקן, 'הבנצי' הזה. דיברנו וחבר אמר 'אילולא כל סיפורי האהבות שלך לא יודע ממה היית מצליח'. אומרים אין הנחתום מעיד על עיסתו אבל אני רומנטיקן חסר פשרות ואני מאד אוהב את הטייטל הזה".

עריכה: מיכל גור

30/03/2017
הישארו מעודכנים

דודו אהרון
דודו אהרון  |  (צילום: יונתן סינדל, פלאש 90)