רדיו ללא הפסקה
רדיו ללא הפסקה
האזנה לשידור החי
עכשיו בשידור
איריס קול

"היום אני הרבה יותר מחושבת"

מירי מסיקה מתגעגעת לימים בהם הייתה יותר תמימה


איריס קול שוחחה בתוכניתה עם מירי מסיקה בעקבות סינגל חדש של הזמרת: "אחרי ששיגעתי לכותב את המוח הטקסט עדיין נשאר אותו הדבר"

מירי מסיקה (39) הפכה עם השנים לתופעה ישראלית המטפחת היטב את הקריירה המוזיקלית המצליחה לצד קריירת המשחק. בין להיטיה הגדולים תוכלו למצוא את השירים "באה אליכם", "מלך", "נובמבר" ועוד. כיום משחררת הזמרת סינגל חדש לתחנות הרדיו בשם "לב מול לב". על הסינגל סיפרה הזמרת מסיקה: "אני עובדת עם סתיו שמש, שהיא גם זמרת מדהימה וגם מלחינה מדהימה שרק בת 25. היא קראה לי להכיר את איליה רוסליו שהוא כותב טקסטים מוכשר במיוחד והתברר שגם יהפוך בקרוב לבעלה. אלו אנשים נורא נקיים, פשוטים ועמוקים, הם נושמים ואוכלים יצירה. זה הזכיר לי את החיבור שלי ושל קרן פלס, את טרום ההצלחה שלנו. הכל היה אז תלוי בהצלחת שיר בודד, היום אני הרבה יותר מחושבת. כשאני רואה את האנשים בתחילת דרכם ונמצאים בתמימות הגדולה הזו אני מתרגשת. השיר 'לב מול לב' הוא השיר האחרון שנכנס לאלבום החדש שלי, אמרו לי שאין זמן לעשות לו עיבוד וביקשתי לשיר אותו עם גיטרה בלבד – חשוף. מי שמנגן על הגיטרה הוא יניב דדון המיוחד שלי".

"נפגשנו המון פעמים", שיתפה מסיקה על תהליך כתיבת השיר: "איליה הוא אדם רעב, החיישנים שלו כל הזמן עובדים, הוא רק רוצה ללמוד עוד ועוד, הוא איש כל כך מיוחד ורגיש. בסופו של דבר אחרי ששיגעתי לו את המוח הטקסט נשאר אותו הדבר וללא שינוי. השירה בהקלטה אינה מושלמת בעיני, זו שירה שבורה ולמדתי לאהוב אותה ככה. חברות שלי התקשרו אליי אחרי ששמעו את השיר ואמרו לי שהשיר הזה נתן להם בוקס בבטן יותר מכל שיר אחר שלי".

 

עריכה: איתמר זיגלמן

22/11/2017
הישארו מעודכנים

מירי מסיקה
מירי מסיקה  |  (צילום עצמי)