רדיו ללא הפסקה
רדיו ללא הפסקה
האזנה לשידור החי
עכשיו בשידור
ניסים משעל

"אני מחזיקה במסמכים שמוכיחים הונאה חמורה!"

facebook gplus twitter whatsupp קוד הטמע באתר אחר
7576

ענבל אור מתראיינת כחצי שעה לפני הדיון המשפטי בעניינה


דרור רפאל וספי עובדיה שוחחו עם ענבל אור לקראת הדיון המשפטי בעניינה: "הציעו לי לא מעט מעטפות לטובת שתיקה, אני לא מפחדת לדבר"

ענבל אור, יזמית הנדל"ן לשעבר, עלתה לשידור ברדיו 103FM כחצי שעה לפני הדיון המשפטי בעניינה ונשמעה רגועה מתמיד: "אני בסדר גמור. חיכיתי ליום הזה כבר שנתיים לאחר שעברתי ייסורים קשים, היו כאלה שניסו להתעלל בי במטרה שלא אצליח להגיע ליום הזה. אני מחזיקה בידי קרוב ל-300 מסמכים המעידים על הונאה חמורה מאוד שנעשתה במסגרת אשכול החברות שלי. השתלטו על קבוצת החברות, יצרו קשרים וגנבו כספים. הסיבה שתקפו אותי היא כנראה כי הפרעתי ליזמים אחרים, הייתה קנאה וצרות עין כלפיי. ברגע הראיות שלי יחשפו לציבור ולתקשורת יבינו מה נעשה כאן".

על עצמה סיפרה ענבל אור: "חזרתי לבית הורי לאחר שזרקו אותי לרחוב ועברתי תקופה לא פשוטה. אני חושבת שחזרתי לעצמי. עשיתי טעויות בדרך, טעויות בבחירת האנשים, הייתה תמימה וסמכתי על העובדים שלי, לא האמנתי שזה מה שיקרה לי. מעולם לא גנבתי ולא פשעתי, אני נגד השוחד והשחיתות, נעשו בחברה שלי דברים פליליים וחמורים ביותר שפגעו באזרח הקטן. מדובר על הונאה שנחקרת בימים אלו שסוף סוף, מדובר על אנשי חוק ושלטון שפשעו. כל עורכי הדין מכרו אותי, הסתבר כי נכנסתי להליך הזה בחוסר סמכות של בית המשפט המחוזי, אסור היה לו לדון בבקשת הפירוק בכלל כי לא הייתה בקשה לפירוק. הכניסו אותי להליך כינוס נכסים עם 110 מיליון שקלים נכסים אישיים על ידי תרמית והסכם מזויף. בית המשפט התעלם מהראיות שהצגתי כדי שלא תהיה לי את האפשרות להגן על עצמי. אני בדרכי לבית המשפט העליון, אני מקווה שיהיה משפט צדק ויינתן לי יום חסד אחד בכל הפרשה הזו".

 

עריכה: איתמר זיגלמן

04/12/2017

ענבל אור
ענבל אור  |  (צילום: פלאש 90)