רדיו ללא הפסקה
רדיו ללא הפסקה
האזנה לשידור החי
עכשיו בשידור
איפה הכסף
עם ענת דוידוב

"אנחנו מקווים לתחרות הוגנת"

האם אל על תתחיל לטוס בקרוב בשמי סעודיה? סמנכ"ל המסחר באל על מסביר


ענת דוידוב שוחחה בתוכניתה עם מיקי שטרסבורגר, סמנכ"ל המחסר של אל-על שהתייחס להצטרפותה של 'אייר אינדיאה' לקו ניו דלהי-תל אביב ולתחרות הקשה הצפויה להם: "אנחנו מקווים שחברת אל-על תיכלל באישור שניתן לחברה ההודית לטוס מעל המדינות הערביות"

מהחודש הבא צפויה חברת התעופה "אייר אינדיאה" לטוס שלוש פעמים בשבוע בקו תל אביב-ניו דלהי. משך הטיסה צפוי להתקצר לחמש שעות לאחר שהודיעה כי בכוונה לטוס מעל סעודיה וערב הסעודית. סמנכ"ל המסחר של אל-על התייחס לכניסתה של חברת התעופה לתחרות בארץ: "אנחנו ניזונים מהפרסומים מאמצעי התקשורת אך למדנו מביקורו של ראש הממשלה בהודו שחברת התעופה ההודית מתכננת להגיע לישראל וכי סעודיה עומדת לבטל לראשונה את האיסור רב השנים המתייחס לכלל חברות התעופה לטוס מעל מדינתה, אנחנו מקווים שגם חברת אל-על תיכלל בה".

על הידיעה כי משרד התיירות עומד לתת תמריץ כספי לחברה על החלטה לטוס לישראל טען: "כאזרח ישראלי אני מקווה שההתניה הזו תהיה רלוונטית לחברות ישראליות באשר הן. אנחנו מאמינים בתחרות הוגנת. עד היום לא הייתה לאל-על את האפשרות לטוס מעל ערב הסעודית ואנחנו מקווים שזה ישתה בקרוב, שמענו באמצעי התקשורת יהיה אישור לחברה ההודית לטוס מעל המדינות הערביות ואנחנו דורשים לאותו אישור שיאפשר לנו להתחרות בחברה בצורה הוגנת".

 

עריכה: איתמר זיגלמן

07/02/2018
הישארו מעודכנים

ענת דוידוב
ענת דוידוב