רדיו ללא הפסקה
רדיו ללא הפסקה
האזנה לשידור החי
עכשיו בשידור
ניסים משעל

"טוב שהתביעה מגנה על א"ק אבל גם נגד בעלי לא נמצא כלום"

facebook gplus twitter whatsupp קוד הטמע באתר אחר
5620

אולגה זדורוב על הקביעה כי אין ראיות הקושרות את א"ק לזירת הרצח


ניסים משעל, דרור רפאל וספי עובדיה שוחחו עם אולגה זדורוב, אשתו של רומן זדורוב, שהתייחסה לקביעת הפרקליטות כי א"ק אינה קשורה לרצח תאיר ראדה: "סיפורו של בעלי וסיפורה של א"ק זהה, על שניהם לא נמצאה שום ראיה. מדוע היא חופשייה והוא אסיר?"

אמש (א') קבעה הפרקליטות כי אין ראיות הקושרות את א"ק לרצח תאיר ראדה. אולגה זדורוב, רעייתו של רומן זדורוב שהורשע ברצח הנערה, בטוחה כי בפרקליטות התרחש מחדל: "הפרקליטות לא בדקה את הנושא מחדש אלא התבססה על נתונים שאספה בשנת 2012, כשא"ק זומנה לחקירה. הם לא בדקו שום דבר".

עוד הוסיפה: "אינני יכולה לומר שא"ק היא הרוצחת בזמן שבעלי מואשם באותו רצח בדיוק. בעלי נמצא כיום במאסר למרות שאין שום ראיות נגדו ובכל זאת קבעו שהוא אשם. סיפורו של בעלי וסיפורה של א"ק זהה, על שניהם לא נמצאה שום ראיה, מדוע היא חופשייה והוא אסיר? כשעצרו את בעלי התמקדו אך ורק על דגימות D.N.A זכרי ולא ניסו כלל לחפש דגימות של נקבה".

כשנשאלה אם חולפת בראשה המחשבה שבעלה הוא באמת הרוצח השיבה: "כשאני מנסה לבדוק את הדברים בעצמי אני לא מצליחה להבין איך אפשר להאשים אותו מבלי ממצא שקושר אותו לאירוע. השופטים הם בני אדם וגם הם עושים טעויות, הם התבססו על ראיות בדויות ולא בדקו את הדברים לעומק. ראיתי בסיכומים לא מעט טעויות של השופטים ואף הוכחתי אותם. אנחנו דורשים משפט חוזר  ולא מתמקדים בא"ק כלל".

על אילנה ראדה, שגם כן אינה שלמה עם החלטת הפרקליטות, סיפרה: "אין לי קשר עם אמא של תאיר. אני ממשיכה לדרוש חקירה נוספת ובטוחה במאה אחוזים שבעלי הוא חף מפשע ושהרוצח עדיין מסתובב חופשי".

 

עריכה: איתמר זיגלמן

12/02/2018

רומן זדורוב
רומן זדורוב  |  (צילום: יונתן סינדל, פלאש 90)