רדיו ללא הפסקה
רדיו ללא הפסקה
האזנה לשידור החי
עכשיו בשידור
ניסים משעל

"הידע המבצעי היחיד של יאיר הוא ללכת לזונות בחסות המדינה"

facebook gplus twitter whatsupp קוד הטמע באתר אחר
13981

ניצב (בדימוס) אריה עמית מודאג מהייעוץ הביטחוני לכאורה של יאיר נתניהו


ניסים משעל, דרור רפאל וספי עובדיה שוחחו עם מפקד מחוז ירושלים לשעבר, ניצב (בדימוס) אריה עמית, שהתייחס לעדות שמסר ניר חפץ כשחתם על הסכם עד מדינה: "אם ראש הממשלה חושב שהעצות של משפחתו עדיפות על העצות של הגורמים המקצועיים הבכירים במערכת הביטחון, אז אנחנו בבעיה גדולה מאוד"

פרסומים מאמש (ב') חשפו כי עדותו של ניר חפץ עסקה בהתערבות רעיית ראש הממשלה ובנו בהחלטות ביטחוניות של המדינה. מפקד מחוז ירושלים לשעבר, ניצב (בדימוס) אריה עמית, התייחס לפרסומים וטען: "ראש ממשלה לא נמדד רק במישור הפלילי אלא גם במנהיגות שלו וביכולת קבלת ההחלטות. כשמתרחש אירוע ביטחוני מגיעים אל ראש הממשלה אנשים עם ניסיון, שבאחריותם לדאוג לביטחונה של מדינת ישראל. אם מגיעים אל ראש הממשלה בנו, שלא עשה דבר בחייו וכנראה גם לא יעשה, שאין לו שום ניסיון או הבנה בתחום, והידע הביטחוני שלו מסתכם ביכולת שלו ללכת לזונות בחסות מדינת ישראל, והופך להיות יועץ הסתרים של ראש ממשלת ישראל באירוע בהר הבית אנחנו בבעיה גדולה. לכם זה נשמע הגיוני?

"כשהתרחש האירוע בהר הבית הזדעזעתי", הוסיף עמית, "לא הבנתי את החלטת המדינה להציב מגנומטרים במקום. כבר אז חשבתי שזו לא הייתה החלטה נכונה וראיתי בכך תקלה גדולה. אם יש צל של חשד שראש הממשלה מתייעץ עם אנשים שאין להם מושג בנושא ומשנה את החלטותיו בעקבות דעותיהם זה חמור מאוד".

ניסים משעל: "זכותו של ראש הממשלה לחשוב שאשתו היא האדם החכם בעולם ולהתייעץ עימה".

"אם ראש הממשלה חושב שהעצות של משפחתו עדיפות על העצות של הגורמים המקצועיים הבכירים במערכת הביטחון אז אנחנו בבעיה גדולה מאוד", השיב לו עמית. "לא מדובר בילד גאון במיוחד או באישה מבריקה אלא במישהי שיש נגדה עוד ועוד עדויות. הפסיקו לעצום עיניים ולומר שהסביבה של נתניהו היא טובה עבורו, זה לא המצב".

 

עריכה: איתמר זיגלמן

06/03/2018

יאיר נתניהו
יאיר נתניהו  |  (צילום: קובי גדעון, פלאש 90)