רדיו ללא הפסקה
רדיו ללא הפסקה
האזנה לשידור החי
עכשיו בשידור
ניסים משעל

אמרגנו של זוהר ארגוב: "עומר אדם חצה את השד העדתי"

facebook gplus twitter whatsupp קוד הטמע באתר אחר
11665

תופעת עומר אדם: 30 אלף כרטיסים בשלוש שעות


ניסים משעל, דרור רפאל וספי עובדיה שוחחו עם אשר ראובני אמרגנו של זוהר ארגוב שהתייחס לתופעת עומר אדם שמכר 30 אלף כרטיסים להופעה באצטדיון סמי עופר: "הוא אינו זמר של להיט או שניים אלא מכונת להיטים, הוא פשוט טוב"

עומר אדם זו כבר תופעה. אמש (א') הכריז הזמר כי יופיע מול 30 אלף איש באצטדיון סמי עופר וכל הכרטיסים נמכרו תוך שלוש שעות. אשר ראובני, אמרגנו של זוהר ארגוב התייחס לזמר שפרץ את גבולות המוזיקה הים תיכונית: "מדובר בנער שמגיע עם נוסחה חכמה מאוד כשחל עם שירים לנוער והמשיך עם שירים למבוגרים. הוא לא מרבה להופיע בתקשורת אלא עסוק במוזיקה שלו. יש לו קול של מבוגר בגוף צעיר. הוא אינו זמר של להיט או שניים אלא מכונת להיטים, הוא פשוט טוב. אני לא מכיר זמר שמוכר 30 אלף כרטיסים בשלוש שעות במוזיקה הישראלית".

"עומר אדם חצה את השד העדתי", הוסיף: "לפני 35 שנים נלחמנו על האזנות פשוטות ברדיו והיום זמר ים תיכוני ממלא לא רק היכלי תרבות אלא גם את היכל נוקיה ואולי עתיד להופיע גם בפארק הירקון שמיועד לאמנים גדולים מחו"ל. זו אינה תופעה של שבוע שבועיים אלא תהליך של שנים".

על הקהל של עומר אדם סיפר: "יש לו קהל מגוון מאוד. שתי הבנות שלי מעל גיל 40 והן התחילו לשמוע עומר אדם. כשהגיעו להופעה שלו סיפרו לי שאין תופעות כמוהו. אני לא יכול להשוות את עומר אדם לזוהר ארגוב, זוהר לא הורשה להופיע בהיכלי תרבות ובקיסריה, הוא לא היה ענק לפני מותו כמו לאחריו. עומר אדם הוא בחור צנוע ושקט, הוא לא מתראיין ומדבר שטויות אלא ילד פיכח עם להיטים רבים, הוא מככב בכל מקום. גם כבודו של אייל גולן במקומו מונח אך עומר אדם הצליח לחצות עדות מרמת אביב ועד לשכונת התקווה".

 

עריכה: איתמר זיגלמן

12/03/2018

עומר אדם
עומר אדם  |  (צילום: ג'ורג' נובומינסקי פלאש 90)