רדיו ללא הפסקה
רדיו ללא הפסקה
האזנה לשידור החי
עכשיו בשידור
בראייה אחרת
עם שלומית תמיר

"חשוב להצליח לחוות את האהבה מבלי לאבד את עצמך"

שלומית תמיר למאזין שרוצה אהבה, אך לדעתה עדיין לא מספיק מכיר את עצמו


דניאל בן 25, אבל לא מצליח למצוא זוגיות - למה זה קורה?

לפני שאתה מתחיל במסע החיפוש אחרי בת הזוג המתאימה לך, חשוב שתדע שאתה נמצא בשלב בחיים שבו אתה עדיין צריך למצוא את עצמך. עלייך לעבור תהליך בנייה עם עצמך, להשקיע זמן בהתפתחות אישית - ורק אז תוכל לחוות אהבה אמיתית מבלי לאבד את עצמך.

בכדי לבצע את ההתקדמות הזו חשוב שתדע להשלים חלקים שהיו חסרים לך בעברך, לאחר שעברת טראומה נוראית מגיל 17, היחסים שניהלת עם האנשים סביבך לא היו טובים, אתה חייב למלא את החלל שנשאר בך, ואפילו לפנות לקבלת עזרה בכל שיטת טיפול שאתה מוצא לנכון.

בהמשך, כדאי שתבחן מחדש איזו בת זוג אתה מחפש עבורך. תשאל את עצמך האם אתה רוצה להיכנס לקשר מתוך גמילה או לקשר מתוך עצמאות. יש יתרונות וחסרונות לכל החלטה - מערכת עצמאית תקדם אותך, אבל בכדי להרגיש מאוזן ושלם אתה חייב לעבור גמילה, לוותר על תכונות לא מקדמות - הרי גם תינוק זקוק לגמילה בכדי לעבור טרנספורמציה ולהפוך לפעוט.

בעיני רוחי אני שמה לב שאתה לא מעוניין בבת זוג שתבנה אותך, יש לך הרבה מאוד אגו גברי, אבל חסרה לך האמונה בעצמך. תחווה כרגע פגישות עם נשים, אבל אל תתחייב לשום דבר.

על פי התפיסה של 'בראייה אחרת' אתה צריך להחליף את סדר הפעולות שלך. במקום לדבר במושגים מורכבים תחליט שאתה פוגש, מדבר, משוחח, מתעמק - ותזכור שבנקודת הזמן הזו אתה האדם היחיד שתוכל להתחייב אליו.

09/07/2018
הישארו מעודכנים

זוגיות
זוגיות  |  צילום אילוסטרציה: Ingram Image