רדיו ללא הפסקה
רדיו ללא הפסקה
האזנה לשידור החי
עכשיו בשידור
סיון כהן

"הוא אמר שהוא רוצה להתחתן, והאמנתי לו"

השוטר שעקץ אותי: איבון שלו סיפרה על הכרותה עם בחור שהתחזה לשוטר ועקץ אותה בלמעלה מ־140 אלף שקלים • "הוא לקח את האשראי שלי, והשתמש בו"


בשבוע שעבר פרסמה משטרת ישראל תמונה של אדם בשם משה אבוטבול והציגה אותו כנוכל. לאחר חקירה ותלונות שהגיעו, הסתבר שאבוטבול עקץ נשים בגילאי ה־60 לחייהן. במשטרה פירסמו את התמונה על מנת לנסות ולהגיע לנשים נוספות שנעקצו על ידי הנוכל. כרגע אבוטבול עצור. 

איבון שלו שוחחה עם סיון כהן ב־103fm וסיפרה כיצד היא בעצמה נעקצה על ידי אבוטבול לפני לא פחות מ־16 שנים: "הייתי במועדון ריקודים עם אחותי. כשיצאתי ראיתי אותו עומד מחוץ למועדון עם מדים של שוטר. הוא התחיל לדבר איתנו ועשה עלינו רושם. הוא הציע להחזיר אותנו הביתה, אבל בפועל רק אחותי ירדה בבית ואילו אני נשארתי לדבר איתו.

"התפתח בינינו קשר. אחרי תקופה אמר לי שהוא רציני - אבל בזמן הזה הסתבר שהיה נשוי ולא ידעתי על כך", הודתה איבון. "הוא רכש את אמוני והתקרב למשפחה שלי. עשה רושם שהוא בסדר ורצה להתחתן. יום אחד אמר לי 'בואי ניסע לאולם בנתניה', והאמנתי לו.

"באולם הוא הושיב אותי בצד וביקש ממני שלא לדבר. כשיצאנו מהאולם, חזר לביתו ואחר כך ביקש ממני לארגן 20 אלף שקלים עבור האולם והחתונה, ובכל שבוע ביקש עוד ועוד כספים. הבאתי לו את הכסף בעיניים עצומות. בסופו של דבר הגעתי לחובות של 140 אלף שקלים. עכשיו כשאני נזכרת בזה, אני בוכה". 

יום אחד שאלה איבון את אבוטבול מדוע סיבך אותה כך, אך הוא הרגיע אותה והבטיח להחזיר לה עד הגרוש האחרון. "הוא לא החזיר לי כלום, ואפילו אמר לי לבקש כסף מהאחים שלי ומאמא שלי ז"ל. הוא לקח ממני את הויזה בשביל 'לשמור' עליה, ואחרי שחגג עליה וראה שאין כסף - התחיל לקלל אותי.

"הוא נעלם, לא ענה לי לטלפונים ולא התקשר", סיפרה איבון. "כבר שנים שאני מחפשת אותו. טוב שהעלתם את הנושא. הלכתי להוצאה לפועל, הוא היה ב'כלבוטק' וגם אצל אמנון לוי, ותמיד הבטיח שם שיחזיר את כל הכסף, אבל זה לא קרה. ראיתי שבעבר עצרו אותו ואז הוא שוחרר, כך שכעת אני מקווה שלא ישחררו אותו שוב. אסור לשחרר אדם כזה. הוא השאיר אותי עם ארנק ריק". 

כאמור, המקרה העצוב של איבון הוא לא המקרה היחיד שבו משה אבוטבול עקץ נשים. אם כך, נשים שנתקלות בסיטואציות שלא מסתדרות מתבקשות לפקוח עיניים ולא ליפול בפח.

  

עריכה: מיכל דאבי

08/11/2018
הישארו מעודכנים

סיון כהן
סיון כהן  |  צילום: 103fm