רדיו ללא הפסקה
רדיו ללא הפסקה
האזנה לשידור החי
עכשיו בשידור
איריס קול

שירת הברבור

אביר הים: בר גרוצקי בסינגל חדש 'רציתי שתהיי פה' מוכיח שהוא כבר מזמן לא רק 'האח של'


גם יפה וגם זמר: בר גרוצקי, אשר פרץ כמתמודד בעונה הקודמת של הריאליטי המוזיקלי 'הכוכב הבא לאירוויזיון', הוציא סינגל חדש בשם 'רציתי שתהיי פה'; לאיריס קול סיפר על התפנית שביצע בחייו כאשר השתחרר משירות צבאי אחרי שמונה שנים בקבע, והודה: "להורים שלי היה קשה עם המהלך".

מגיל 18 ועד 26 שירת גרוצקי כמפקד על ספינות טילים ביחידת אביר הים שבחיל הים. אחרי שמונה שנים בתפקיד החליט לרדת מהסיפון ולעלות על הבמה. בפחות משנה הספיק גרוצקי להשתתף בריאליטי, לשחק בסדרת נוער, לדגמן לחברת אופנה ואף לשחרר שני סינגלים מתוך אלבומו הראשון.

"אני גאה בשירות שעשיתי והציעו לי להישאר עוד שבע שנים, אבל אלה לא החיים שרציתי לעצמי", הודה. גם הוריו של בר לא כל כך התלהבו מהצעד הדרמטי של בנם: "ההורים שלי מדהימים ותומכים בכל מה שאני עושה, אבל היה להם מאוד קשה לקבל את התפנית שבחרתי לעצמי. הרי בסופו של דבר הייתי הילד הקצין עם התואר שמדברים עליו, ואילו עכשיו אני עוסק במוזיקה - תחום פחות יציב".

יציב או לא, כאמור - גרוצקי שיחרר כבר שני סינגלים לאוויר העולם, ואף ישחרר בקרוב את הסינגל השלישי מתוך אלבומו הראשון. "את השיר הנוכחי אני הפקתי באולפן הביתי שלי ביפו. יש בשיר הזה משהו אמריקאי - הוא מזכיר שירי קאנטרי בניגוד לשיר הקודם שמעט יותר רוקיסטי, עוצמתי וכואב. 

"אני נהנה מהעשייה. כיף לי ואני פשוט מנסה לתת לזה צ'אנס. כרגע, המוזיקה היא בראש מעייני", סיכם. "אני מקווה שיילך כמו שצריך", ובכן - גם אנחנו. כרגע נראה שהוא בדרך הנכונה. 

  

ב־4.12 יופיע בר גרוצקי בבר גיורא בתל אביב. 

   

  

עריכה: מיכל דאבי

27/11/2018
הישארו מעודכנים

בר גרוצקי
בר גרוצקי  |  צילום: עצמי