רדיו ללא הפסקה
רדיו ללא הפסקה
האזנה לשידור החי
עכשיו בשידור
הקבינט
עם רוני דניאל, אלון בן דוד ויואב לימור

רוני דניאל: "נתניהו קרע קרעים בחברה - המתאחדים דואגים לשלמותה"

דניאל אמר את הדברים במשדר המיוחד של 'הקבינט' בעקבות האיחוד בין בני גנץ ליאיר לפיד • העריך: יאיר לפיד הוא זה שהפגין את גדלות הנפש


חברי הקבינט של 103fm התייחסו הבוקר (ה') לאיחוד בין בני גנץ, יאיר לפיד וגבי אשכנזי. האם מדובר ב'גיים צ'יינג'ר' של מערכת הבחירות? יואב ביקש להיות זבוב על הקיר של נפתלי בנט הבוקר, אלון בירך את גבי אשכנזי על ההצלחה ביצירת האיחוד ורוני דניאל כינה את לפיד מנהיג אמיתי שהזיז את האגו.

יואב לימור: "אני רוצה להבין משהו. בוגי פיקד על גבי וגנץ. גבי פיקד על גנץ ועכשיו גנץ ייפקד על שניהם? זה קצת מוזר לא?".

אלון בן דוד: "זה אומר שהאנשים שמו את האגו בצד כי המדינה חשובה יותר מהשאיפות האישיות. עשו כאן חיבור מעניין".

רוני דניאל: "כולנו נפגשנו עם קצינים בצבא ואחרי שדיברנו איתם על הגזרות שאלנו אותם מה מדאיג אותם באמת והם תמיד אמרו שהפנים, החברה בישראל היא המדאיגה ביותר. אם יש מכנה משותף לכל הקצינים שהתלכדו יחד - זה העניין הזה. הם חרדים לדמותה של המדינה והיחסים בין הקבוצות השונות כשנתניהו ידע בכישרון רב לקרוע ביניהם קרעים לא קטנים".

יואב לימור: "הייתי רוצה להיות זבוב בקיר המחשבות של נפתלי בנט הבוקר שהולך לחטוף מכה כי ילכו לו על הראש. מה כחלון חושב הבוקר? מה ליברמן חושב? ש"ס? מרצ ומפלגת העבודה? יש הרבה מאוד אנשים שנפגעים ממה שקרה כאן ב-24 שעות האחרונות".

אלון בן דוד: "גבי אשכנזי היה לאורך זמן הרוח החיה שדחפה לאיחוד. במבחן התוצאה הוא עשה את זה למרות שהיה נראה שזה קצת מתרופף ואני חושב שמי שנתן את ה'אקסטרה מייל' הוא יאיר לפיד".

רוני דניאל: "יאיר לפיד מתנהל כאן כמנהיג אמיתי שמתבונן במדינה הזאת ומזיז את האגו שלו".

יואב לימור: "בסוף לא נשכח שה'גיים צ'אנג'ר' הוא בני גנץ, ברגע שהוא נכנס לפוליטיקה הוא שינה פה את כל הסיפור. זה יירשם לזכותו. יכול להיות שעוד שבוע זה יהיה אביחי מנדלבליט אבל בינתיים זה בני גנץ".

 

עריכה: איתמר זיגלמן

 

 

21/02/2019
הישארו מעודכנים

רוני דניאל
רוני דניאל  |  צילום: 103fm