רדיו ללא הפסקה
רדיו ללא הפסקה
האזנה לשידור החי
עכשיו בשידור

מי רודף את ביבי?

אפקט מנדלבליט לפי ינון מגל: "הכול הולך לפי התוכנית" • ענת: "זה לא מכובד. נמתין לשימוע" • וגם: המפגש הלא סימפטי בין הפוליטיקה לאסון בנחל צפית


לא חשבנו שיהיה רגוע: ענת דוידוב וינון מגל פתחו את בוקר יום א' בשיחה טעונה במיוחד, כשברקע החלטת היועמ"ש אביחי מנדלבליט להעמיד לדין את ראש הממשלה בכפוף לשימוע. עם זאת, ניכר כי ינון לא נבהל מהאירועים האחרונים. "דף המסרים אצלך בראש", אמרה ענת, וינון השיב: "אני מקבל מסרים רק מהקדוש ברוך הוא".

וגם: ענת תקפה בחריפות את מנהל מכינת בני ציון לשעבר יובל כאהן, שלא לקח אחריות אישית על תוצאותיו של האסון בנחל צפית. "הוא חוצפן. הוא היה צריך לעמוד לדין על רצח ולא על הריגה", אמרה. "זה ראש מכינה שהוציא אנשים במזג אוויר סוער למרות כל ההערכות, וקרה אסון כל כך נורא. הוא מתבכיין על זה שזרקו אותו מלהיות ראש המכינה. זרקו אותו בצדק".

ינון הגן על דבריו בסוף השבוע, וטען שעשו עליו לינץ' תקשורתי, ואף השווה בין הלינץ' הזה שעבר לכאורה, לזה שעוברת שותפתו לתוכנית ברשתות החברתיות: "אני חושב שהוא אשם, צריך לעמוד למשפט - אבל בזה שהוא אומר שאנחנו חברה של תליינים הוא צודק. גם בזה שהוא תומך בביבי", הוסיף: "מי שיוצא נגד ביבי לא מקבל דף מסרים? אם אתה נגד נתניהו אז אתה עם דעה עצמאית ומקצועית ואם אתה בעד אז הדעה לא מקצועית ולא עצמאית?"

בהמשך השיחה התלהטה עוד יותר כשסיפור ההטרדה לכאורה של בני גנץ נשזר בסיפורה האישי של ענת דוידוב. "אל תדבר איתי על מעשים מגונים", הטיחה בינון, "אני לא רוצה לשמוע אותך מדבר על זה ואל תכניס אותי לפינות שאני רוצה לדבר עליהן מולך. אני עושה את זה גם בשבילך". ינון השיב לה: "את עושה מניפולציה אישית. שום תשובה לא נתת. לאן נעלמו כל הנשים שמתראיינות וזועקות 'אני מאמינה למתלוננת?' פתאום לדברים שקרו לפני 40 שנה לא צריך להתייחס?"

עריכה: איתמר זיגלמן

 

03/03/2019
הישארו מעודכנים

ענת דוידוב וינון מגל
ענת דוידוב וינון מגל  |  צילום: 103fm