רדיו ללא הפסקה
רדיו ללא הפסקה
האזנה לשידור החי
עכשיו בשידור
אראל סג"ל

"משפחת נתניהו מייצגת אליטה מורמת מעם"

ח"כ שלי יחימוביץ' לקראת הבחירות המתקרבות אלינו בצעדי ענק • על מפלגת כחול לבן: "ערב רב של אנשים בלתי מזוהים"


אראל סג"ל שוחח הבוקר (א') עם יו"ר האופוזיציה ח"כ שלי יחימוביץ' (העבודה), שהגיבה על האירועים האחרונים לקראת הבחירות 2019: הפריצה לטלפון של בני גנץ - "מדובר על כשל מערכתי חמור שצריך להיחקר. נתניהו עומד בראש מערך הסייבר והעניין צריך להיבדק. אם נעשה כאן שימוש מניפולטיבי במידע בטחוני רגיש למטרות פוליטיות, זו באמת שערורייה". 

על מפלגת כחול לבן: "אנחנו אמורים לא לעשות כלום ולתת לכחול לבן לשתות את המנדטים שלנו בקשית? למה שמקומות 30 ומשהו אצלם שאני לא יודעת מי הם, יהיו בכנסת במקום הח"כים המעולים של העבודה? כל ילד יודע שהקרב הוא בין הגושים, ואנחנו נמליץ על גנץ לראשות הממשלה. עדיף שבתוך ממשלת גנץ תהיה עבודה גדולה ומשמעותית".

בהמשך הוסיפה: "גבי אשכנזי יכול לבקר את ייצוג המזרחים בתמונה של הליכוד כי הוא מרוקאי ואני אשכנזייה. אני מוצאת את עצמי פתאום מגנה על מירי רגב שאני לא מסכימה עם עמדותיה. משפחת נתניהו מייצגת אליטה מורמת מעם שחושבת שמגיע לה. אורח חייהם נהנתני ומושחת".

וגם: מי עומד מאחורי הלחצים הפוליטיים על יו"ר ועדת ההיתרים? ח"כ יחימוביץ': "אני מצפה ממבקר המדינה שיזמן את השופט בדימוס וישאל אותו מי מאיים עליו. צריך להקים ועדת בדיקה בנושא. לפתע שולפים עליו פרסומים משנים עברו". 

17/03/2019
הישארו מעודכנים

ח"כ שלי יחימוביץ'
ח"כ שלי יחימוביץ'  |  צילום: תומר נויברג/פלאש90