103FM
103FM
האזנה לשידור החי
עכשיו בשידור
מועדון ארוחת הבוקר
עם שי גולדשטיין ולאה לב

מה אופירה יודעת על אייל גולן שאנחנו לא?

אופירה אסייג המשיכה להגן על חברה הקרוב אייל גולן: "נכון, אני לא מבלה עימו בלילות, אבל אני יודעת במי מדובר ומי האיש" • שיחת טלפון מפתיעה


לאה ושי הפתיעו את אופירה אסייג כדי להבין מדוע אמרה לאייל גולן שאם היא הייתה במקומו, היא לא הייתה מגיבה. שי: "הוא עשה להם פרומו מעולה. הוא לא היה צריך להגיב. הוא ירה לעצמו ברגל". ובכן, עם כל הטענות נגדו, מה יש לה להגיד בטובתו?

בשיחת הטלפון המפתיעה אופירה תהתה מה נתנה לו התגובה לסרט. מבחינתה הוא לא היה צריך להגיב כלל. לאה ניסתה להבין אם הדעה שלה נתמכת על הידיעה שיש לאייל על מה ליפול.
אופירה התנערה מעמדה זאת והעדיפה עמדה אחרת: חוסר תגובה מתוך הנחה שאייל כבר חטף: "חוץ ממסוק הכל עלה עליו בחמש שנים האחרונות והוא כבר חטף מכל הכיוונים".
לאה ושי ניסו לברר איתה אם היא שמעה את העדויות החדשות, את המתלוננות החדשות בסרט, ובתגובה אופירה טענה ש"התיק נסגר. היו מתלוננות? הן היו במשטרה? אני לא חושבת. לפי הפרומו אלה בחורות אחרות שמספרות מה היה להן עם אייל, אני לא חושבת שהן מתלוננות".

שי ולאה הסכימו שאולי הן לא מתלוננות במשטרה בהליך פלילי ממוסד, אבל הבנות בכל זאת מספרות מה הן עברו. אופירה לא התרשמה והמשיכה לצדד באייל: "מה זאת אומרת? יש דברים פליליים? לכו למשטרה".
ומה עם שאלות מתחום המוסר, אם העבירו את הבנות מאחד לאחד? אופירה התחמקה באלגנטיות: "אני מתה על השיחות האלה בהפתעה. גם אני הייתי עושה את זה במשך שנים. אתם גנבתם את זה ממני, אבל יאללה, סבבה", וסיפרה כי בדיוק הקפיצה את בתה לטיול בצופים. שי ולאה ברכו את אמילי לכבוד יום הולדתה העשירי ותהו איך הרגישה, דווקא בתור אמא לבת, כששמעה את הסיפורים מתוך הטרנזיט: 'תפנקי לי גם את החבר'. אופירה הגיבה בביטול לטענות: "די. בימים שהתחילה הפרשה הרמתי טלפון לאייל ושאלתי אותו: 'אייל מה נסגר, מה זה כל הכותרות?', אייל אמר לי 'אופירה, לא היה ולא נברא, את מכירה אותי'.

תקשיבו, הוא עושה כאן קידוש הוא עושה כאן חגים הוא נמצא אצלי בבית, אני יודעת מי האיש. נכון, אני לא מבלה איתו בלילות ומעולם לא הייתי בת זוג שלו".

לאה ניסתה לתת זווית פסיכולוגית שתסביר הכול: הוא רוק סטאר, הוא עושה מה שכוכבי רוק עושים, שזה לבלות עם בנות, פשוט עלו עליו. אופירה החזירה בשאלה: "תגידי, יש גבר פנוי, גרוש, רווק, שלא יוצא עם בחורות?". ולאה החזירה: השאלה כמה כוח יש לו בידיים ומה הוא עושה עם הכוח הזה. 

אופירה חזרה אל נקודת ההתחלה וכפרה בטענות: "אבל איך את יודעת אם הבנות דוברות אמת?"
שי: גבר שיוצא עם חברות ומבקש מהן לפנק את החברים שלו? זה לא סטנדרט מקובל. 
אופירה, עדיין כמליצת-יושר, המשיכה באותו קו חברי-סנגורי: "זה מה שהן אומרות. אם תבוא בחורה ותגיד שגם שי אמר את זה, מאיפה אתה יודע שהן מדברות אמת?"
שי התנגד: "אבל אין אפילו אחת, כי זה לא קרה. עובדה שאין מישהי שאמרה את זה עליי ואני יכול להבטיח לך שגם לא תהיה בחורה שתגיד את זה עליי כי זה לא היה".עריכה: מעיין פופלבסקי

02/07/2019
הישארו מעודכנים

לאה לב ושי גולדשטיין - מועדון ארוחת הבוקר
לאה לב ושי גולדשטיין - מועדון ארוחת הבוקר