רדיו ללא הפסקה
רדיו ללא הפסקה
האזנה לשידור החי
עכשיו בשידור
אילה חסון

"הגרסה של הנאנסת שקרית"

עו"ד ניר יסלוביץ', המייצג את שני החשודים המרכזיים בפרשת האונס באיה נאפה: "אני מעודד" • הוסיף: "הראיות מראות שרכיב ההסכמה התקיים"


בשבוע שעבר התלוננה תיירת בריטית בקפריסין ש-12 ישראלים אנסו אותה בזה אחר זה, ואף צילמו את הנעשה בטלפונים הסלולריים האישיים שלהם. חקירתו של החשוד המרכזי בפרשה החלה אמש (ש'), וההערכה היא שישנן הוכחות המעידות על כך שעדותה של התיירת מוטלת בספק. עורך הדין ניר יסלוביץ' המייצג את שני החשודים המרכזיים בפרשה מודה: "מבלי להיכנס לפרטי החקירה, אני חייב לומר, בצניעות המתבקשת, שהחקירה הייתה מקיפה".

"אתמול התמונה החלה להתבהר", אמר עו"ד יסלוביץ', "החקירה הייתה ארוכה למדי, אבל הגונה. החשוד המרכזי סיפק את כל הפרטים הדרושים והחקירה הייתה מקיפה מאוד. לעניות דעתי התמונה אצל רשויות החקירה בקפריסין החלה להתבהר".

עוד הוסיף: "אין שום סימוכין לגרסת המתלוננת, מדובר בגרסה שקרית, והסרטונים שצולמו בזירה מלמדים על כך שרכיב ההסכמה התקיים. היא אמרה שיצאה מהחדר עירומה כביום היוולדה, אבל בחדר לא נמצא שום בגד השייך לה, אז ככל הנראה זה לא נכון. לסיפור הזה אין שום בסיס. אני קורא את מה שמתפרסם בעיתונות הישראלית ומבין שהדיס-אינפורמציה פשוט חוגג, התיירת הבריטית אומרת פה משהו אחר - שהיא הסכימה לבלות עם החשוד, והם שכבו מספר פעמים, אבל היא לא הסכימה שהוא ייצרף לאקט נערים נוספים, ויהפוך את יחסי המין לאלימים".

בהמשך סיפר עו"ד ניר יסלוביץ' כי השבוע עתיד להתקיים מסדר זיהוי, "כשהגיעה המשטרה למלון כל הישראלים שהיו במקום נעצרו, ולכן יש 12 עצורים. לא כולם מכירים אחד את השני, מדובר על שלוש קבוצות שנות של חברים ממקומות שונים בארץ. ההורים נמצאים פה, ואני מדבר איתם. עושה רושם שגם הם מתחילים להבין את התמונה לעומק".

21/07/2019
הישארו מעודכנים

אילה חסון
אילה חסון  |  צילום: 103fm