רדיו ללא הפסקה
רדיו ללא הפסקה
האזנה לשידור החי
עכשיו בשידור
רון קופמן וינון מגל

עוד 363 ימים לתשעה באב

סמוטריץ'? אסור לו להתבטא כך • נתניהו? צריך לצום • לפיד? יודע לכתוב • והחרדים? שיתגייסו • רון וינון לא עוצרים - גם אם המזוודות נשארו מאחור


רון קופמן וינון מגל פתחו את תוכניתם היומית בסערה. "אם אני מאמין לאיילת שקד, היא טוענת שבצלאל סמוטריץ', קצת כמו טראמפ, לא שולט על הציוצים שלו", אמר קופמן, "לדעתי הצנועה, אסור לשר בממשלה לקרוא למערכת המשפט מטומטמת ולשופט אוויל. דווקא אהבתי את מה שכתב על נתניהו".

ינון מגל התייחס לביקורת על נתניהו, והוסיף משלו: "הדבר היחיד שאני יכול להיתפס לו לגבי נתניהו, הוא העניין האמוני. זה שביבי לא צם בתשעה באב - זה מפריע לי. אני רוצה שהמנהיג שלי, גם אם הוא לא דתי, שייתן לי משהו. גם אולמרט הלך לבית הכנסת".

ומה יש לינון להגיד על תגובתו של יאיר לפיד לדברי סמוטריץ'? "בתור כותב טורים ידוע שיאיר לפיד טוב. גם שירים", אמר.

עוד בפתח התוכנית, רון קופמן התייחס לאלימות חרדים מחסידות גור, כתגובה לפינויים משני מקלטים בעיר. "תשמע, אני בהלם מכם. אנחנו מכילים, אבל אתם מלכלכים", אמר, "אם אתם כאלה גיבורים - בואו תתגייסו. יאללה, חמישה חבר'ה עם מקלות".

ומערד לירושלים: עורכי הדין של קודה תקשורת, חברת ההפקה העומדת מאחורי 'מחוז ירושלים' כתבו כי עורכים בתאגיד ידעו על קיומן של סצנות מבוימות בסדרה הדוקומנטרית. "ברור שאני מאמין לקודה", אמר מגל. "גם אני", הסכים קוף. "בואו נסגור את התאגיד, למה רק את חברת ההפקה?", שאל ינון. "או לסגור - או שיתנו לנו עבודה", הסכים (שוב) קוף.

ואי אפשר שלא להתייחס לעיכובים בנמל התעופה. "ראיתי את התמונות מנתב"ג, אני חייב סוכרייה של מורפיום", טען קופמן, "אני פשוט לא נרגע, אנשים עם השיניים ביד, בכוחותיהם הדלים טסים לחופשה. אנשים טסים בלי ציוד לארבעה ימים, והציוד יגיע עוד שלושה ימים!" אכן, תמונות קשות.

 

עריכה: יניב מורוזובסקי

12/08/2019
הישארו מעודכנים

ינון מגל ורון קופמן
ינון מגל ורון קופמן  |  צילום: 103fm