סיון כהן

"הליכוד מוכן לתת לליברמן הכל"

ניסים משעל 103fm מספר על אביגדור ליברמן, ומעריך כיצד יפתר הפלונטר הפוליטי: "עידן נתניהו הסתיים, המערכת הפוליטית הולכת להכרעה דרמטית"


ניסים משעל, מגיש ב103fm התארח באולפן ושוחח עם ענת דוידוב על עתידו של ראש הממשלה בנימין נתניהו, ועל החידה שאף אחד לא מצליח להבין, יו"ר מפלגת ישראל ביתנו, אביגדור ליברמן.

"הפגישה עם נתניהו לא הייתה הפגישה המיוחלת שבעקבותיה הם יצאו לתקשורת מחובקים, ליברמן משחק פה משחק מרתק, שבו בעצם הוא האיש שאין לו מה להפסיד מבחינתו בחירות חדשות זה על הכיפאק, הוא יכול להכפיל את כוחו. הוא היחידי במערכת הפוליטית ששמר על ההבטחות שלו, שמילה שלו זו מילה. היום הוא הולך בנתיב של 'הבטחתי ואני ממשיך לקיים' לכן בחירות לא מפחידות אותו",  סיפר המגיש וניסה להסביר את מטרתו של ליברמן, "הוא פוליטיקאי לא צפוי, ההיסטוריה שלו מלאה בזיגזגים, הפעם הוא בנה תדמית חדשה שהכפילה לו את מספר המנדטים. הוא רוצה להמשיך בדרך הזאת, והוא הולך על כל הקופה, אני רוצה ללכת על איחוד של כחול לבן, הליכוד וישראל ביתנו. בחירות לא מפחידות אותו".

בהמשך העריך כי אנחנו לקראת מערכת בחירות נוספת ויש שני שעונים מטאפורים שמתקתקים עד לחודשים דצמבר/ינואר: "המערכת הפולטית משחקת עם שני שעונים מקבילים, השעון הפוליטי והשעון המשפטי שלקראת דצמבר תתקבל ההחלטה, השעון הפוליטי הולך באותו מסלול אם לא יגיעו להחלטות. האם תהיה פריצת דרך? אני מתקשה לראות" סיכם. 

03/10/2019
הישארו מעודכנים

ניסים משעל
ניסים משעל  |  צילום: 103fm