ניסים משעל וגיא פלג

"אני הולכת להוציא הכל בלי חשבון"

אנחנו כבר הכנו את האולפן: מחר (ו') ב־10:00 תחזור לשדר ג'ודי שלום ניר מוזס, והיא עצבנית במיוחד • מה דעתה על השבעת הממשלה?


מסימני החזרה לשגרה: גם תוכניתה של ג'ודי שלום ניר מוזס עתידה לחזור לשידור. ניסים משעל וגיא פלג שוחחה עמה ושמעו כיצד היא מתכוננת: "בשבועות שלא הייתי ברדיו האולקוס שלי הלך וגדל, ומחר אני הולכת להוציא את הכל בלי חשבון".

ג'ודי שלום ניר מוזס חוזרת לשדר מחר בשעה 10 בבוקר ב-103fm. "סוף סוף אני חוזרת ואני כל כך טעונה. הולך להיות לדעתי דבר מזעזע היום בלילה עם הקמת הממשלה, 35 שרים ומיליון מובטלים", אמרה. "לאנשים אין מה לאכול, הממשלה הזאת מתנהגת בטמטום, כל עניין המסעדות שסגורות. בשבועות האלה שלא הייתי ברדיו האולקוס שלי הלך וגדל ואני מחר הולכת להוציא הכול בשידור בלי חשבון. אני אשתדל להיות עדינה כמו שאני תמיד עדינה ברדיו ובכלל. הימור שלי? הממשלה הזאת לא תחזיק מעמד. מחר גם מרים בנימיני תהיה בתוכנית ותדבר גם על זה וגם על עוד דברים", הוסיפה.

בהמשך אמרה ג'ודי כי היא "ידועה בזה שאני מחפשת את החצי המלא של הכוס. יש שר אוצר סוף סוף בולדוזר עם ידע בכלכלה, אדם שעובד מבוקר עד לילה, ישראל כ"ץ יהיה שר אוצר מעולה ואני ממש שמחה שהוא יהיה שם. הוא היה שר תחבורה מעולה, קשרים ועשייה". גיא פלג ציין בפניה שהושמעו לא מעט ביקורות על התנהלותו במשרד התחבורה, אך ג'ודי השיבה שלדעתה "אם לא עושים לא טועים. אחד שעושה וטועה עדיף על אחד שסתם מבזבז את הכספים שלנו".

מינוי נוסף שג'ודי שמחה לגביו הוא מינויו של ח"כ אמיר אוחנה לשר לביטחון פנים. "כל השרים לביטחון פנים עד היום, כל מי שהיה בישראל שר לביטחון פנים, כמו גלעד ארדן, קהלני, עזרא, בן עמי ודיכטר איפה הם היום על המפה הפוליטית?", הסבירה. ניסים משעל ציין בפניה כי ח"כ ארדן יתמנה לשגריר ישראל באו"ם ובארצות-הברית אך היא לא השתכנעה. "אם הוא רצה לנסוע להיות שגריר באו"ם הוא היה נוסע מזמן, סליחה. כל השרים לביטחון פנים במדינת ישראל גמרו אחרי הג'וב הזה. נקודת האור בעיני זה ישראל כ"ץ, יולי אדלשטיין שאני יודעת שיהיה שר בריאות נהדר ויעבוד מבוקר עד לילה ויריב לוין שעם כמה שאנשים אוהבים לחבוט בו הוא בסך הכול איש ישר ועושה ואדם ערכי".

 

עריכה: עופרי גליכמן

14/05/2020
הישארו מעודכנים

ג'ודי שלום ניר מוזס
ג'ודי שלום ניר מוזס  |  צילום: רחלי פרידמן