איפה הכסף
עם ענת דוידוב

נתניהו הבין?

ענת דוידוב בביקורת על בקשת רה"מ: "צייץ שהוא מצר על העיתוי, אנחנו מצרים על המובטלים, יש כאלה מאות אלפים - שום ועדה לא תדון בעניינם"


ענת דוידוב התייחסה לדברי שר האוצר ישראל כ"ץ ב103fm ופתחה את תוכניתה בטור אישי על התנהלות ראש הממשלה מאז הבקשה להקלות מס: "העיתוי, כפי שאמר שר האוצר, לא מוצלח. ואתם יודעים מה? כל המהלך לא מוצלח. נכה כלכלי הוא לא יהיה, את האמירה הלא מוצלחת הזאת של יו"ר הקואליציה ח"כ מיקי זוהר, הוא כבר לקח בחזרה. אין צורך במידת הרחמים.

"אנחנו לא עוסקים בפופוליזם. אולי כן מגיעים החזרים, אולי לא - אבל חייבים להגיד שכשאנשים נאבקים פה לא על מותרות אלא תכל"ס על לחם, ובעוד שלושה ימים אולי כבר לא יקבלו דמי אבטלה כי הקופה ריקה, אז אלה החיים האמיתיים.

"ראש הממשלה בנימין נתניהו שלא אוהב מפגינים, הבין סוף סוף, שזה לא ראוי. או כמו שהוא מבין את זה, לפחות עכשיו זה לא ראוי. ואתם יודעים מה? כבר היה עדיף שיוותר בכלל. למשפחת נתניהו על פי הפירסומים, יש הרבה כסף. לא הוא ולא משפחתו יהיו נכים כלכלית.

"הבוקר, צייץ נתניהו בטוויטר כך: 'הדיון בוועדת הכספים היה מוצדק, אך בעיתוי לא נכון, ועל כך אני מצר'. אנחנו מצרים אדוני רה"מ על המובטלים, על העובדים הסוציאליים, על עובדי הבמה, על החד הוריות, יש כאלה מאות אלפים - שום ועדה בכנסת לא תדון בעיניינם. הם ימשיכו לשלם מסים ולא יבקשו החזרים".

28/06/2020
הישארו מעודכנים