זהבי עצבני
עם נתן זהבי

"הילדים נשרפו חיים"

נתן זהבי התייחס בכאב למותם של מספר ילדים במהלך סוף השבוע כתוצאה משכחתם ברכב: "שני ילדים הצטרפו לסטטיסטיקה של הזנחה פושעת"


כמדי יום בשעה 12:00 חזר זהבי אל עמדת המיקרופון ואל אולפן השידור, ושוחח עם מאזיניו על הנושאים החמים בגזרה המדינית והפוליטית בארץ ובעולם. וכמובן, איך לא, שמר על המסורת ונשאר עצבני כבימי קדם.

הפעם, פתח זהבי את תוכניתו עם המקרים המצערים שהובילו למותם של שני ילדים כתוצאה משכחה במכונית במהלך סוף השבוע האחרון. זהבי אמר בכאב: "לאורך שנים המאזינים הוותיקים זוכרים כמה אני מתריע ומבקש מההורים לא לצאת מהמכונית בלי שהם בודקים אם הילד שם או לא, וזה ממשיך. במהלך סוף השבוע שני ילדים רכים מצאו את מותם ברכב ונשכחו על ידי הוריהם. הם נשרפו חיים. החום בתוך מכונית בשמש הקופחת הוא נורא ואיום. שני ילדים הצטרפו לסטטיסטיקה של הזנחה פושעת". 

בהמשך דבריו, קרא להורים לפעוטות המאזינים לתוכניתו: "לא לחשוב שלי זה לא יקרה, ושמרתם לנפשותיכם ובעיקר על הנפשות התמימות של ילדיכם, הם לא חטאו ולא פשעו". 

וגם: על בנו של ראש הממשלה יאיר נתניהו, שהחליט לצאת באופן מתוקשר נגד השרה וחברת הכנסת לשעבר לימור לבנת. זהבי לא נשאר חייב: "הוא כלומניק, פשוט אפס". 

26/07/2020
הישארו מעודכנים