103FM
103FM
האזנה לשידור החי
עכשיו בשידור
ניסים משעל

פרשת המין באילת, גרסת בוקי נאה

כתב הפלילים הוותיק הטיל ספק בפרטים שפורסמו עד עתה: "ילדים בני 16 יורדים לאילת, קונים וודקה ומשתוללים" • טען: "לא היו 30 גברים"


כתב הפלילים בוקי נאה עדכן בפרטים על החשד לאונס קבוצתי באילת של נערה בת 16: "מדובר באונס מבחינת החוק כי היא בת 16 ולא יכולה להביע הסכמה. לא היו 30 גברים, ייתכן שהיא זאת שיזמה את זה - המשטרה תברר מה קרה. יש 20 חוקרים שמנסים בכל דרך אפשרית כדי שתוך יומיים שלושה נבין מה קרה".

"אנחנו לא יודעים בכלל מה קרה", טען כתב הפלילים בוקי נאה בקשר לפרשת החשד לאונס במלון באילת. לדבריו, "הרבה ילדים וילדות במלון הזה שתו אלכוהול, וילדה בת 16 כנראה עלתה לחדר שלה וכנראה שקיימה יחסי מין. לא היה לה עם זה שום בעיה, היא לא הייתה מספיק שיכורה כדי להגיד לעצמה, די. זה עבר בשלום, הכול בסדר. מה הרתיח אותה? שלמחרת בבוקר, אחד החברים שלה אמר שיש סרטים ואם היא רוצה לראות את הסרטים, ואז כשחזרה הביתה לאשקלון, היא סיפרה להורים שלה על זה שיש סרטים ויש תמונות, זו הבעיה".

מה שאתה אומר בעצם, לא היה אונס.
"אנחנו לא יודעים. זה אונס מבחינת החוק כי היא בת 16 ולא יכולה להביע הסכמה. אז בכל מקרה בחוק זה נקרא אונס, אבל בוא נלך רגע עם עובדות קדימה ואחרי זה ננתח את זה. אז היא הלכה למשטרת אשקלון והגישה תלונה, והמשטרה שלחה חוקרים לאילת והתחילה לעבוד על התיק הזה. עצרו מישהו שכנראה היא התכתבה איתו והיא אמרה, 'זה הוא', והוא אמר משפט, 'זה לא רק אני, היו שם איזה 30 אנשים', מזה נולד המושג 30 אנשים". נאה הטיל ספק בכך שאכן היו 30 אנשים באותו מקרה, וטען: "תחשוב, תור 30 אנשים שאחרון מחכה 6-5 שעות כדי שיגיע תורו, ושנינו מפעילים טיפה את ההיגיון, ואומרים, 'זה לא יכול להיות'. עכשיו, בטוח, היה 1 או 2 או 3 שבטוח שזה התחיל בתור הסכמה של ילדה בת 16, שהיא לא יכולה להסכים כי היא בת 16 וזה יחסי מין, אבל התלונה הוגשה בגלל שאמרו שיש סרטים".

מה אתה אומר לי בעצם? אתה אומר לי בעצם שלא היה שם כפי שמתואר 30 גברים או צעירים שאנסו אותה?
"אני אומר לך שבטוח לא היו 30, ואני לא יודע כמה אנשים היו וכמה אנשים ראו וכמה אנשים עשו. אבל סתם, תעשה חישוב של 30 אנשים, כל אחד 10 דקות, זה 300 דקות, תעשה ביניהם נגיד 5, 10 דקות, אנחנו מדברים על 7-6 שעות בצהרי היום".

אבל אונס היה?
"תראה בחוק זה אונס כי היא בת 16", אמר נאה, עם זאת טען: "זה ברור לך שבסופה של החקירה יתברר שילדה בת 16 אולי אפילו יזמה עם אחד ואולי עם שניים".

אז אתה אומר שיכול להיות שהיא זו שיזמה?
"היא זאת שיזמה, אבל אסור לה ליזום. אני מזכיר לך בחוק, היא בת 16. מה שהדליק אותה והרתיח אותה, לדבריה בעדות שלה, זה שבבוקר אמר לה אחד, 'את רוצה לראות את הסרטים?' וזה מה שהדליק אותה, והיא לא רצה למשטרה באילת או לא התקשרה ל-100, היא נסעה הביתה. ובאשקלון, היא הלכה עם המשפחה שלה למשטרה".

כלומר, מה שאתה אומר לי, אם אני ככה עושה סיכום, לא היו 30 גברים ואולי היא שיזמה.
"גם יכול להיות מאוד שזה מה שנאמר בעדויות. מה שאנחנו יודעים כרגע זה מעדות, עורך הדין סיפר שההוא אמר שהיו 30 אנשים. אתמול (ה') אני שמעתי בערב את ד"ר סוזי בן ברוך שהייתה קצינת הנוער של משטרת ישראל, והיא פסיכולוגית וניסתה להסביר את מה ואיך. עכשיו, משהו בטוח היה שם, היו שם 3-2. בעלת בית המלון שהיא גם קצינת הביטחון אומרת, 'נשבעת לכם, אין שום סרט שרואים התקהלות במסדרון'".

כלומר, לדעתך לא היו 30, ואתה מטיל ספק אולי היא זו שיזמה?
"אני רוצה להגיד לך כן", אמר נאה ובא בביקורת להפגנות שאירעו אתמול (ה') ברחבי הארץ בעקבות המקרה. "הפגנה עושים אחרי שמתברר מה קרה, לא לפני שמתחילה חקירה, ולפני שהמשטרה בכלל שמה חוקרים, ושחוקרים מאשקלון נוסעים לאילת. אז אתמול ההפגנות היו על 30 גברים אנסו ילדה בת 16. בוא נדבר באמצע השבוע כשנדע בדיוק מה היה שם".

עריכה: אמיתי דואק

21/08/2020
הישארו מעודכנים