איריס קול

שם חדש, אלבום חדש

טליס זהו שמו החדש של הראפר טליסמאן וגם של אלבומו החדש • "עלתה לי המחשבה, איזה מין זמר הוא זמר שאין לו אלבום, כאילו מה זה?", סיפר


הראפר טליסמאן, ששינה את שמו לאחרונה לטליס, חבק אלבום חדש כמה שנים לאחר אלבומו האחרון וקרא אותו על שמו החדש. את כל האלבום כתב, הלחין והפיק עם טום פורמן. הוא שוחח עם איריס קול ב־103fm וסיפר על ההחלטה לשנות את שם הבמה ועל תהליך העבודה על האלבום החדש. 

תחילה, סיפר על ההחלטה לשנות את שם הבמה: "אני בן אדם שפשוט נורא מאמין באנרגיות ובדברים חדשים ולהתחדש, וכאילו היה בא לי כזה להתקרב לקהל וטליס זה משהו שנשמע לי נורא חברי, גם ככה כולם קוראים לי ככה, אמא שלי קוראת לי ככה".

"אני לא בדיוק עשיתי הפסקה", אמר, והסביר את החזרה שלו למוזיקה: "כמה שנים כתבתי שירים לאמנים אחרים. פשוט הרגשתי שאני צריך להתבשל, אני צריך להבין באמת מה אני רוצה, מי אני, הייתי צריך להתבשל. מוזיקה זה הדבר הכי מדהים בעולם אבל אמן מגיע לאיזושהי בשלות ורוצה להביא את עצמו ואני מאוד מאמין גם בהפסקות". 

עוד הדגיש כי "גם עלתה לי המחשבה, איזה מן זמר הוא זמר שאין לו אלבום, כאילו מה זה? אני רוצה שיהיו לי 15 אלבומים". 

השניים האזינו לשיר 'אמא תמיד אמרה' בו נשמע ילד שר. "זה ילד בן 10 בשם תבור יצחקי שהוא ילד מדהים, וזה היה באמת כיף גדול, פעם ראשונה ששמעתי אותו שר פה באולפן התרגשתי ברמות", אמר.

לבסוף, חשף כי אמא שלו, מעבר לכך שהיא המנהלת האישית שלו, ציירה את עטיפת האלבום ואמר: "כל הכיף באלבום הזה זה שזה באמת קרה בצורה נורא משפחתית".

האזינו לשיר 'האקסית הבאה' מתוך אלבומו החדש:

07/12/2022

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


הראפר טליס
הראפר טליס  |  צילום: מתוך עמוד היוטיוב טליס'
Paris