דידי לוקאלי
עם דידי הררי

"בקיצור, בלגן גדול"

דידי הררי פתח את תוכניתו בהתייחסות לכל המתרחש במדינה • וביקר את חברות ביטוח הרכב על התייקרות המחירים על רקע יוקר המחיה המתגבר וחלוקת התקציב


דידי הררי שב לאולפן 103fm לתוכנית צהריים מצחיקה ומעודדת כתמיד. בפתח התוכנית הרון הרון שאל לשלומו ודידי השיב: "הכול לא בסדר, תחושת מועקה כללית, שלא נאמר תחושה של בלגן גדול". 

"הריבית עולה, מגיעים ל־4.75% ריבית, כשצפו שזו תהיה הריבית בדצמבר, לאן נגיע?" סיפר. "פתאום החליטו כל חברות הביטוח להעלות את מחירי ביטוח הרכב, עם הטיעון הכי מצחיק - 'יש המון גניבות רכבים'. אני לא יודע אם הבנתם, חברות הביטוח, מה התפקיד שלכן. שנים על גבי שנים, אנחנו נותנים כסף, ואם קורה אחת לכמה זמן שגנבו לך את הרכב או עשית תאונה, חברת הביטוח מפצה אותך. אבל אם זה לא קרה, אתה רק משלם להן". 

"זה פחות או יותר כמו שקופות החולים יגידו לך 'תשמע, אתה משלם קופת חולים, יש תנאי אחד, אל תהיה חולה, כי אם אתה חולה, צריכים להעלות לך את המחיר'. אז למה אנחנו משלמים לחברת הביטוח?", הוסיף דידי בתסכול. "וזה לא מפסיק, הריבית והמשכנתאות עולים, והבנקים מציגים רווחים מטורפים. וגם חלוקת הכספים שהמדינה עושה בלי להסתכל רגע אחד למי באמת צריך לתת כספים. מוצרים מתייקרים כל יום בלי שום בושה". 

"בקיצור, בלגן גדול", סיכם. 

22/05/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


דידי הררי
דידי הררי  |  צילום: 103fm
Paris