רון קופמן ואריה אלדד

"לאויב אין יכולת לעמוד נגדנו"

סא"ל איתמר איתם, מפקד גדוד הסיור של חטיבת ביסלמ"ח שנפצע ברצועה: "פגשנו אויב די פחדני, לא חותר למגע ולא נלחם בהגנה עיקשת"


סא"ל איתמר איתם, מפקד גדוד הסיור של חטיבת ביסלמ"ח, נפצע בלחימה ברצועת עזה בשבוע שעבר, ובימים אלה מתאושש מהפציעה שעבר וכבר חוזר להשתתף ולסייע במאמץ המלחמתי. הוא שיתף בנסיבות פציעתו, באופן הלחימה של צה"ל ברצועה ברצועה ובמצב החיילים הלוחמים.  

"אני משתקם, יש לי פציעה בגב ובחזה, ובנס גדול אני בסדר גמור", ציין. "אני בדרך להלוויה של חייל שנפל בגדוד, הדר גבריאל ז"ל, אז זה בוקר קשה", אמר בצער. "היינו במהלך של התקפה באזור ג'באליה במחנה הפליטים. צלף איכן אותי או את החפ"ק שלי. כדור של צלף בקוטר גדול פגע בי. ככה אנחנו מבינים מהתחקיר המבצעי", התייחס לנסיבות פציעתו. "אני חוזר לנוהל הקרב לגדוד ולסייע במה שאני יכול", סיפר. 

"אנחנו נלחמים בזהירות, אנחנו אנשים בוגרים ורציניים, גם הסדירים ככה. זו דרכה של מלחמה, ואויב זה אויב, והוא מתחבל את תחבולותיו. פגשנו אויב די פחדני, לא חותר למגע ולא נלחם בהגנה עיקשת, הוא פועל בשיטות של גרילה", הסביר על אופי הלחימה ברצועה. "לאויב אין יכולת לעמוד נגדנו, ואתם רואים - צה"ל בכל מקום שהוא רוצה הוא נמצא במהירות ועומד במשימות שלו", טען בגאווה. 

31/05/2024

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


רון קופמן ואריה אלדד
רון קופמן ואריה אלדד  |  צילום: 103fm
Paris