רדיו ללא הפסקה
רדיו ללא הפסקה
האזנה לשידור החי
עכשיו בשידור
גבי גזית

"מד הטורים ברכב של נתניהו מתקרב לנקודת ההשבתה"

facebook gplus twitter whatsupp קוד הטמע באתר אחר
1356

גבי גזית מזהיר מפני קריסה כללית


גבי גזית פתח את תוכניתו בביקורת על תושבי מבשרת ירושלים וראש המועצה, שביטלו את השתתפות ח"כ איימן עודה באירוע "שבתרבות": "מזכיר את מיסיסיפי של שנות השלושים". על חקירות ראש הממשלה: מד הטורים ברכב של נתניהו מתקרב לנקודת ההשבתה

מד הטורים ברכב השרד של נתניהו הולך ועולה. עד עכשיו הוא היה עלאלף ואלפיים. עכשיו נרשמים בתא הנהג גם שלושת אלפים וארבעת אלפים. ברוב המכוניות יש מנתק אוטומטי, שבאזור ה-6000 סל"ד, גורם להשבתת הפעולה של דוושת הגז. אנחנו מתקרבים.

מבית המשפט העליון, בשבתו כבית הדין הגבוה לצדק, בוקע האור היחיד בעלטה הכללית שאנחנו חיים בה. זה המקום היחיד שאיתו לחונטת השלטון של נתניהו את ביטן אין יכולת להתמודד, גם לא בסיוע שופטים כאלה ואחרים . בג"צ אמר אתמול למדינה להפסיק להתנהג כמו ברברים, להפסיק להחזיק גופות במקרר, כי אתם יכולים. לא די שאתם מתעללים באנשים חיים, אולי לפחות תתנו כבוד למתים. אומנם זה לא מופיע במגילת העצמאות ולכן ייתכן שלגופות אין זכויות, בעיקר שהן לא נימולות, או אין להן רקע יהודי, לא התגיירו כהלכה ואין להן אמא יהודייה. אבל בג"צ מזכיר למשטרה ולגופי האכיפה שאנחנו אומנם בדרך לשם, אבל עדיין לא הגענו להיות צפון קוריאה או צ'ילה בימיה האפלים.

קבוצה של תושבי מבשרת ירושלים הפעילה לחץ על ראש המועצה ובעקבות הלחץ בוטלה השתתפותו של חבר הכנסת איימן עודה, ראש הרשימה הערבית המשותפת, באירוע "שבת תרבות" בסוף השבוע הקרוב. איזה תרבות תהיה לכם, במבשרת, שהתחלתם להחרים אנשים על פי השתייכותם הפוליטית. התושבים ה"נאורים" של מבשרת אומרים כי בשל מעורבותו של עודה באירועים האלימים האחרונים, אין לו מה לחפש ביישובם ה"תרבותי" ואף תלו כרזות עם דיוקנו. עד כאן זה מדאיג, עצוב, מבזה ומזכיר את מיסיסיפי של שנות השלושים, אבל עכשיו הגיע זמן לחייך, לנוכח תגובתו של ראש המועצה יורם שמעון, שכותב: "שבתרבות במבשרת ירושלים מתקיימת על עקרונות של איזון וחופש ביטוי". חה חה חה. מר שמעון, חשבת אולי על הסבה מקצועית? אולי במקום ראש מועצה תהיה סטנדאפיסט?

אליעזר פישמן הוא רק הלוגו של הסיפור. אל מול עיניכם הקרועות מתדהמה מתרחשת עכשיו פשיטת הרגל הגדולה ביותר בתולדות המדינה, שנוגעת לכיס של כל אחד ואחד מכם, גם אם לא ירדתם לעומק הפרטים. איש אחד, יותר חזק מכל קודמיו הדנקנרים והמסופרים למיניהם, מילא את כיסיו ואת כיסי משפחתו לא רק בכסף, אלא גם בצבא שלם של בנקאים ובעלי שררה, שחפצו ביקרו ועזרו לו למשוך לכיסו כחצי מיליארד שקל בונוסים. עכשיו מתברר שאתם הנדבנים שהסכום הזה חסר להם. אז אם אתם במינוס עכשיו, תרימו טלפון לפישמן, הוא יודע איפה הכסף.

24/01/2017