תוכניות
פנינה בת צבי
אודי סגל וענת דוידוב
ינון מגל ובן כספית
אראל סג"ל
גיא פלג
דידי לוקאלי
איפה הכסף
בן כספית ואריה אלדד
ספורט
איריס קול
אודי סגל ואלי כהן
גדעון אוקו
ניסים משעל וטל שלו
סיון כהן
פרופ' רפי קרסו
ד"ר מאיה רוזמן
רבקה מיכאלי
רז שכניק
לעוד תוכניות
פודקאסטים
סנהדרינק
הצ'יפסר
היחידה
בכר וקלינבוים
מילים ולחן
הפסקת פרסומות
מי מנהל את המחלה שלי
נקודת מפנה
בן וינון, בקיצור
היינו שם
קרסו יוצא לאכול
עתיד מזהיר
לעוד פודקאסטים
שבת עברית
TOP 10
עכשיו בשידור
האזנה לשידור החי
מייעצים
תוכניות
פודקאסטים
מייעצים
שבת עברית
TOP 10
ארכיון
לוח שידורים
הורדת האפליקציה
על הרדיו
צרו קשר
תנאי שימוש באתר
דרושים
מדיניות פרטיות
דף הבית
| לוח שידורים
לוח שידורים
יום ראשון
6:00
פנינה בת צבי
7:00
אודי סגל וענת דוידוב
9:00
ינון מגל וברק סרי
11:00
אראל סג"ל ודוד ורטהיים
12:00
גיא פלג
14:00
מוזיקה עברית
16:00
איפה הכסף
עם ענת דוידוב
17:00
בן כספית ואריה אלדד
18:00
ספורט
עם רון קופמן, יוני הללי, אריה מליניאק, משה פרימו, צביקה שרף ואלי סהר
20:00
חדשות 13
21:00
איריס קול
22:00
שידורים חוזרים
0:00
שידורים חוזרים
1:00
מוזיקה עברית
יום שני
6:00
פנינה בת צבי
7:00
אודי סגל וענת דוידוב
9:00
ינון מגל ובן כספית
11:00
אראל סג"ל ואלמוג בוקר
12:00
סג"ל עצבני
14:00
מוזיקה עברית
16:00
איפה הכסף
עם ענת דוידוב
17:00
בן כספית ואריה אלדד
18:00
ספורט
עם רון קופמן, יוני הללי, אריה מליניאק, משה פרימו, צביקה שרף ואלי סהר
20:00
חדשות 13
21:00
איריס קול
22:00
שידורים חוזרים
0:00
שידורים חוזרים
1:00
מוזיקה עברית
יום שלישי
6:00
פנינה בת צבי
7:00
אודי סגל וענת דוידוב
9:00
ינון מגל ובן כספית
11:00
אראל סג"ל ויריב אופנהיימר
12:00
גיא פלג
14:00
מוזיקה עברית
16:00
איפה הכסף
עם ענת דוידוב
17:00
בן כספית ואריה אלדד
18:00
ספורט
עם רון קופמן, יוני הללי, אריה מליניאק, משה פרימו, צביקה שרף ואלי סהר
20:00
חדשות 13
21:00
איריס קול
22:00
שידורים חוזרים
0:00
שידורים חוזרים
1:00
מוזיקה עברית
יום רביעי
6:00
פנינה בת צבי
7:00
אודי סגל וענת דוידוב
9:00
ינון מגל ובן כספית
11:00
אראל סג"ל וליאת רון
12:00
גיא פלג
14:00
מוזיקה עברית
16:00
איפה הכסף
עם ענת דוידוב
17:00
בן כספית ואריה אלדד
18:00
ספורט
עם רון קופמן, יוני הללי, אריה מליניאק, משה פרימו, צביקה שרף ואלי סהר
20:00
חדשות 13
21:00
איריס קול
22:00
שידורים חוזרים
0:00
שידורים חוזרים
1:00
מוזיקה עברית
יום חמישי
6:00
פנינה בת צבי
7:00
ניסים משעל וטל שלו
9:00
ינון מגל וברק סרי
11:00
סיון כהן
12:00
רון קופמן
14:00
מוזיקה עברית
16:00
איפה הכסף
עם ליאת רון ואריה מליניאק
17:00
רוני בר־און וקרן ברק
18:00
ספורט
עם רון קופמן, יוני הללי, אריה מליניאק, משה פרימו, צביקה שרף ואלי סהר
20:00
חדשות 13
21:00
איריס קול
22:00
שידורים חוזרים
0:00
שידורים חוזרים
1:00
מוזיקה עברית
יום שישי
6:00
למבוגרים בלבד
עם גדעון רייכר
7:00
אודי סגל ואלי כהן
8:00
רון קופמן ואריה אלדד
10:00
מיכל דליות
12:00
ד"ר מאיה רוזמן
13:00
פרופ' רפי קרסו
15:00
רבקה מיכאלי
16:00
שבת עברית
0:00
שבת עברית
יום שבת
6:00
שבת עברית
22:00
הרב אפרים בן צבי
0:00
שיחות לילה
עם אבי כץ
2:00
שידורים חוזרים