רדיו ללא הפסקה
רדיו ללא הפסקה
האזנה לשידור החי
עכשיו בשידור
מועדון ארוחת הבוקר

שיחת טלפון מפתיעה ליגאל סרנה

facebook gplus twitter whatsupp קוד הטמע באתר אחר
2027

"כשאתה רואה זוג מבוגר שצריך לקחת מכל מאבטח 20 ש"ח לא תיתן להם 300,000 ש"ח?"


מגישי תוכנית הבוקר התקשרו לעיתונאי, שנתבע על ידי ראש הממשלה ורעייתו, אשר צפויים להעיד היום במשפט. סרנה: הם מנסים לדרוס אותי. פדיתי עבורם את הפנסיה שלי

ראש הממשלה נתניהו ורעייתו שרה הגישו תביעת לשון הרע נגד העיתונאי יגאל סרנה, אשר טען בפוסט בפייסבוק שלכאורה נתניהו יצע ממכוניתו בכביש מס' 1 בעקבות ריב עם אשתו. היום (שלישי) יתייצבו בני הזוג נתניהו בבית משפט השלום בתל אביב, יעידו לראשונה בתביעה וייתכן שאף ייחקרו בחקירה נגדית, לאחר שהשופט קבע שעליהם להגיע בעצמם לדיון.

מגישי תוכנית הבוקר, שי גולדשטיין, אורי גוטליב ולאה לב, התקשרו הבוקר לסרנה, אשר צפוי אף הוא להעיד. "אנחנו נפגשים", אמרר סרנה, "זה איחוד משפחות. טוטאלי קרייזי פמילי". על האפשרות שילחץ לנתניהו ואשתו את היד אמר: "לא, אני לא בעד הטקסים האלה. גם בגישור לא לחצתי יד".

על ההכרעה במשפט אמר: "ההכרעה, אתה יודע, זה עובד יותר לאט. היום רק הפגישה עם ההורים, כל ההכנות לחתונה. אחרי זה הסיכומים, יהיו ב...אחרי זה נדמה לי בעוד זמן קצר אמורים להיות הסיכומים בל פה ואחרי זה החלטה של השופט".

סכום התביעה עומד על 279 אלף שקלים וגולדשטיין טען שבני הזוג נתניהו ירוששו את סרנה. גוטליב לעומתו טען שסרנה צפוי לנצח. "ברור, ברור, אני פדיתי את הפנסיה לטובתם", אמר סרנה, "ואתה יודע מה? בשמחה. כשאתה רואה אנשים, זוג מבוגר, בכזו מצוקה כלכלית, שהם צריכים לקחת מכל מאבטח 20 שקל, לא תיתן להם את ה-300 אלף שיש לך בבנק?".

גוטליב טען שעורכי הדין של שני הצדדים מעולים. "שלי הם אפשטיין ופלדמן", הזכיר סרנה, "אני מודה לצמד נתניהו שאפשר לי להכיר אותם כל כך לעומק". גולדשטיין העלה את האפשרות שנתניהו יגייס את עו"ד יורם שפטל לתביעה. סרנה הגיב: "שפטל? לא לא, הוא מסתפק ביוסי כהן, זה בסדר. שפטל הוא באמת איש עסוק".

"מעבר לכל הדברים המצחיקים, פלדמן היום סיכם את זה יפה. נוסעת מכונית גדולה ושחורה ומנסה לדרוס איש קטן שכתוב עליו 'Press'. זה אומר הכל, מעבר לכל ההומור".

14/03/2017

בני הזוג נתניהו