רדיו ללא הפסקה
רדיו ללא הפסקה
האזנה לשידור החי
עכשיו בשידור
דנה ספקטור ורן שריג

"הערתי את מעיין והוצאתי ממנה משהו שהיה רדום"

facebook gplus twitter whatsupp קוד הטמע באתר אחר
30216

ההורים של אביחי מ'האח הגדול' חושפים מה הם חושבים על הזוגיות הטלוויזיונית של בנם


תמי וסמי אוחנה, הוריו של אביחי אוחנה מ'האח הגדול', בשיחה עם ספקטור ושריג: "כשהיה עליו לינץ' הסתכלנו אחד על השנייה והיא אמרה לי, תביא לי אותו הביתה". האם: "אני הערתי את מעיין. נשפוט את הרגש כשיהיו בחוץ"

תוכנית הריאליטי "האח הגדול" מתקרבת לשלב הגמר, ואחד המשתתפים הזוכים לאהדה גדולה הוא אביחי אוחנה האילתי, הסובל ממחלת עיניים בשם מרטיניטיס פיגמנטוזה, הגורמת להרס תאי הראייה ברשתית העין ויוצרת שדה ראייה צר עד לעיוורון מוחלט.

דנה ספקטור ורן שריג שוחחו עם הוריו, תמי וסמי אוחנה. "הבן הבכור המדהים והמקסים שלנו הקסים שלושת רבעי מדינת ישראל", אמרה האם, "הבן שלי זה הילד הכי אמיתי. אני צופה להוטה של כל העונות של 'האח הגדול'. באמת, בלי שום קשר לזה שזה הבן שלי. הוא עשה להם את התוכנית. באמת היה להם ליהוק, יצא ליורם זק (במאי ועורך התוכנית) בגדול".

בצדו השני של המטבע סיפרה תמי: "יש לי הרבה רגעי משבר, רגעים של לבד, בכי וגעגוע ואני רוצה להיכנס לתוך המסך". בעלה סמי סיפר: "כשהיה עליו לינץ', תמר ואני הסתכלנו אחד על השנייה והיא אמרה לי, תביא לי אותו הביתה, לא רוצה, לא רוצה שום דבר. אמרתי לה, תמר, הוא אמר לך שלא תגונני עליו. היא אמרה לי שחייבים. אז אמרתי לה שצריך לתת לו לעשות בדיוק מה שהוא יודע לעשות. והוא מלמל ככה בתוך הרפרטואר של המילים שלו שהוא הוציא אותן, בדיוק את המקום הזה שמישהו תרגם אותו וניסה לנצח, שהוא פשוט לא מצא את עצמו עם המילים, כי היו יותר מדי קולות ברקע. ואמרתי לאשתי שהם הצליחו טיפה לבלבל אותו. אבל בימים האחרונים הוא נראה מקסים וממש מיוצב".

ספקטור שאלה את האם תמי האם היא מרוצה או לא מרוצה מהזוגיות של בנה עם משתתפת התוכנית מעיין אשכנזי. "זה לא עניין של חוסר מרוצות", אמרה האם, "האמת היא שהבית הזה, וכולם יודעים, הוא בית מאוד דינאמי, מאוד משתנה מרגע לרגע, עד לרגע שבו נכנסתי, ובו באמת לא הייתי מרוצה, והערתי לבן שלי את מה שהערתי. זה שעשע אותו באותה המידה. אני חושבת שהערתי בה (מעיין) משהו רדום. אני חושבת שהוצאתי ממנה מחסומים כלשהם, שהיו בילדה הזו. בסך הכל הכללי היא ילדה מאוד מקסימה, ילדה עם לב טוב, עם לב מלא. אני לרגע לא אומרת שאני לא מעריכה את כל מה שהיא עושה בעבור אביחי בבית. אני לא כל כך מוצאת כרגע מקום להתבטא בנושא הרגש, כי עד שזה לא יהיה בחוץ, אני לא יכולה, ואני לא חושבת שמישהו יכול לשפוט ולהחליט".

על ביתם השנייה סיפרו ההורים: "יש לנו ילדה מקסימה שקוראים לה חן. כמו אביחי היא חולה באותה מחלה, אותה בעיית עיניים, והוא אמר עליה במשימת הרדיו (שהייתה בבית 'האח הגדול') שהיא גיבורה".

19/03/2017

מתמודד האח הגדול אביחי אוחנה