רדיו ללא הפסקה
רדיו ללא הפסקה
האזנה לשידור החי
עכשיו בשידור
גבי גזית

הטוב, הרע והשקרן

facebook gplus twitter whatsupp קוד הטמע באתר אחר
1853

"בריטני ספירס היא להקת החימום של הרצוג"


גבי גזית פתח את תוכניתו בביקורת על דחיית מועד הפריימריס של מפלגת קדימה וזאת משום שההופעה של בריטני ספירס בארץ נופלת באותו היום: "בריטני ספירס היא להקת החימום של הרצוג וחבריו"

ברשותכם ישתנה היום הרכב הדיירים בפינתנו הפותחת הטוב הרע והמכוער והפעם באופן חד פעמי הטוב הרע והשקרן המתינו בסבלנות ותבואו על שכרכם.

הטוב הבוקר היא הטובה בריטני ספירס. מה קשורה ספירס לפוליטיקה? שימו לב. כידוע מפלגת העבודה הולכת לפריימריס בתחילת יולי. כולנו אחוזי התרגשות לקראת האירוע. לפתע התגלתה בעיה. בדיוק באותו היום יש הופעה של בריטני ספירס בפארק הירקון. אין להאמין, הרצוג ובריטני ספירס על אותו ק"מ מרובע הכוונה תכננו על אותו היום. הלוגיסטיקה מסובכת מאד אז החברים החליטו לדחות את הפריימריס ביום אחד כדי להקל על האירגון. מה שאומר שבריטני ספירס היא להקת החימום של הרצוג וחבריו. בדרך כלל לבריטני יש להקות חימום שמופיעות לפניה. אנחנו התקשרנו אליה ושאלנו אם היא תסכים לחמם את בוז'י. התשובה הייתה  for buzy ill do anything. אם תמהתם איך יישמע פארק הירקון ב - 24 השעות הקסומות של 3 ביולי. השגנו לכם הקלטה מן העתיד בה בוז'י מדבר על רקע השיר של בריטני ספירס. בריטני תצטרפי לפריימריס.

הרע הוא משרד הרווחה. עוד יום חלף לו ואנחנו כבר רק 4 ימים מליל הסדר. הצטרפו אלינו חברי כנסת בקריאה להקדמת הקצבאות לנכים ולקשישים במקום בסוף החודש. תנו להם את הקצבה היום כדי שיוכלו להיערך לחג. אידיוטים שכמוכם.

זה לא יעלה לאף אחד שקל. תנו להם היום, משרד הרווחה במקום בעוד שבועיים. לא צריך תקציב מיוחד. לא צריך לגעת בכספי ההתנחלויות והחרדים. פשוט צריך בלחיצת כפתור על המחשב לשגר לכל מקבלי הקצבאות, החלשים מקדמה על חשבון התשלום שמגיע בסוף החודש. אח"כ תקזזו את המקדמה. בשביל מה אתם מקבלים משכורת בכל המשרדים אלה? מה כל כך מסובך? אפילו ידע טכני לא צריך לזה. אף אחד לא לוקח את היוזמה, לא שר הרווחה, לא שר האוצר, לא ראש הממשלה ולא כל אטומי הלב שמנהלים את המדינה הזו. אלו שממשיכים לסמוך על העמותות. אם זה לא רוע לב אני לא יודע כבר רוע מהו.

המכוער או כפי שהבטחתי הבוקר – השקרן הוא נתניהו. הוא ורעייתו השתתפו אמש בהרמת כוסית עם חברי הליכוד לקראת חג הפסח. מה יש להרים כוסית לא ברור לי אבל שיהיה. שם הודיע שיש לנו כלכלה נהדרת ואנחנו נפלאים כי עלה שכר החיילים, השוטרים ועלה שכר המינימום. בנוסף הגדלנו את קצבאות הזקנה. נתניהו אתה שקרן. לא עלו קצבאות הזקנה. עלתה רק קצבת הזקנה לזקנים שמקבלים הבטחת הכנסה. לשאר לא עלתה שום קצבה.

הקצבה עומדת כיום על 1531 שקלים לקשיש לחודש. לזוג קשישים הקצבה היא 2301 שקלים. אם עברתם את גיל שמונים מדינת ישראל באדיבותה מעניקה לכם עוד 86 שקלים. לא מתנה יפה לגיל 80 אחרי ששילמתם מיליונים לביטוח לאומי במשך 60 שנה? אתה לא מתבייש נתניהו? לא יפה לשקר ערב הפסח בעיקר כשאשתך לצידך.

06/04/2017